Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka soniczna dla dzieci Philips Sonicare For Kids HX6321/04 dla dzieci od 3+

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31021
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 0.6 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 195,00 zł
 • Niedostępny

SONICARE For KIDS Sparkly - szczoteczka soniczna dla dzieci

Szczoteczka soniczna dla dzieci Sonicare For KIDS Sprakly została stworzona z myślą o pielęgnacji jamy ustnej dzieci powyżej 3 roku życia. Sonicare For KIDS Sparkly to jedyna szczoteczka soniczna z zabawną i kolorową aplikacją na smartfona czy tablet, która motywuje, uczy i bawi dzieci. Połączenie codziennego szczotkowania z dobrą zabawą sprawia, że dzieci chętniej przystępują do mycia zębów oraz są zmotywowane do nauki prawidłowych nawyków pielęgnacyjnych.

Szczoteczka soniczna dla dzieci Sonicare For Kids Sparkly spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zębów dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly zastosowano opatentowaną technologię DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających. Szczoteczka soniczna dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly dokładnie usuwa płytkę bakteryjną oraz uporczywe osady zapewniając doskonałe uczucie czystości i świeżości w jamie ustnej. Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką soniczną dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly chroni zęby przed próchnicą oraz pielęgnuje dziąsła.

Zalety najnowszej szczoteczki sonicznej dla dzieci Philips Sonicare For Kids Sparkly

sonicare for kids aqua Interaktywna aplikacja SONICARE na telefon i tablet

Aplikacja zainstalowana w telefonie czy tablecie synchronizuje się ze szczoteczką Sonicare For Kids obrazując sposób szczotkowania zębów Twojego dziecka. Aplikacja kwestionuje jakość mycia zębów wskazując jakie partie uzębienia należy doczyścić jak również pilnuje i co najważniejsze obrazuje przebieg całego procesu szczotkowania z zachowaniem zalecanego, 2 minutowego trybu czyszczenia. Każda sesja zaczyna się od przekazania wizualnych technik dotyczących szczotkowania, a następnie monitoruje proces czyszczenia zębów, który kończy się wizualnym raportem, wskazującym jakość mycia zębów. Aplikacja jest niezwykle pomocna w motywacji dzieci a także spełnia rolę dobrego trenera, który pilnuje zasad prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej a przy tym dostarcza mnóstwo radości i dobrej zabawy.

sonicare for kids aqua Zdecydowanie najlepszy sposób na perfekcyjne mycie zębów

Szczoteczka Sonicare For Kids wraz z aplikacją, która wizualizuje proces szczotkowania i stoi na straży jakości pielęgnacji jamy ustnej, zapewniają najwyższe rezultaty w usuwaniu płytki nazębnej. Dzieci chętniej skupiają uwagę na samym procesie szczotkowania zębów, przestrzegając zalecanych 2 minut, dzięki czemu zęby są dokładnie doczyszczone i wypolerowane. Poza tym wizualizacja jakości szczotkowania wskazuje obszary niedoczyszczone pozwalając maluchom na poprawę techniki i jakości szczotkowania. Badania wskazują, że 98% dzieci dłużej i chętniej szczotkuje zęby.

 sonicare for kids aqua Najlepsza motywacja do codziennej pielęgnacji jamy ustnej

Bohaterem aplikacji Sonicare jest słodki i zabawny Sparkly. Dzieci podczas szczotkowania skupiają się na zabawie ze Sparklym zaczynając szczotkować zęby dłużej i dokładniej. Im lepiej zęby są umyte tym Sparkly jest bardziej radosny a dziecko zostaje wynagrodzone. System nagradzania dziecka, jak wykazują badania, jest najlepszą formą motywacji do dalszej pracy i doskonalenia się. Poza tym aplikacja pozwala na spersonalizowanie bohatera według wyobraźni dziecka, który wchodzi w interaktywną zabawę z maluchem. Dzieci zyskują nowego przyjaciela, którego mogą ubrać, nakarmić i który towarzyszy im każdego dnia.

 sonicare for kids aqua KidTimer i KidPacer na straży długości szczotkowania

Funkcja czasowa zwiększająca czas mycia (szczotkowania, czyszczenia) zębów. Czas czyszczenia zębów, który w momencie rozpoczęcia użytkowania szczoteczki wynosi 1 minutę, jest sukcesywnie zwiększany, tak aby po 90 dniach osiągnął 2 minuty. Celem takiego zabiegu jest zmotywowanie dzieci, które z natury szybko nudzi dłużej wykonywana czynność, do dłuższego szczotkowania zębów. Trening czasowy staje się zabawą oraz kształtowaniem prawidłowych nawyków szczotkowania.


 sonicare for kids aqua Opatentowana technologia DFA (ang. Dynamic Fluid Action)

Technologia zastosowana w szczoteczkach sonicznych Philips Sonicare umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających. Drgania soniczne doskonale rozbijają płytkę nazębną a przy tym masują dziąsła. Doskonale oczyszczają okolice przestrzeni mięzyzębowych oraz linię dziąseł. Jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza forma szczotkowania zębów i pielęgnacji dziąseł. Technologia soniczna jest bardziej przyjazna i bezpieczna dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych.


 sonicare for kids aqua Personalizacja szczoteczki dzięki kolorowym naklejkom

Dołączone do zestawu kolorowe nalepki pozwalają dziecku na wyrażenie osobistych preferencji i stworzenie wymarzonej szczoteczki. Nalepki występują w 8 ciekawych i zabawnych motywach, które dziecko w łatwy sposób może samodzielnie zmieniać. Dzięki możliwości personalizacji szczoteczki oraz bohatera aplikacji dziecko może stworzyć własny świat zabawy i nauki.

 sonicare for kids aqua Dwa tryby pracy dostosowane dla grup wiekowych

Szczoteczka Sonicare For Kids posiada dwa tryby pracy, klasyczny i delikatny. Tryb delikatnego czyszczenia dedykowany jest dla dzieci młodszych oraz mających wrażliwe dziąsła. Tryb klasycznego czyszczenia przeznaczony jest do pielęgnacji jamy ustnej dzieci starszych i przyzwyczajonych do szczotkowania zębów szczoteczkami elektrycznymi.


sonicare for kids aqua Przyjazny uchwyt ułatwiający szczotkowanie dzieciom i rodzicom

Ergonomiczna rękojeść i przestronna konstrukcja dale możliwość dzieciom oraz rodzicom na swobodne i efektywne szczotkowanie zębów. Dzięki elementom gumowym znajdującym się na rękojeści oraz odpowiedniemu wyprofilowaniu szczoteczka wygodnie leży w dłoni dziecka, zapewniając mu pełną kontrolę ruchów podczas szczotkowania, a także rodzicom chcącym pomóc mniejszym dzieciom w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Solidna podstawa szczoteczki pozwala dziecku na ustawienie szczoteczki w pozycji pionowej.


sonicare for kids aqua Końcówki wymienne dla efektywnego i bezpiecznego szczotkowania

Specjalnie zaprojektowane główki czyszczące posiadają odpowiednio ułożone, elastyczne włókna, które dokładnie oczyszczają powierzchnię zębów, nie podrażniając dziąseł. Gumowa powłoka na główce wymiennej zapobiega otarciom dziąseł oraz policzków, które pojawiają się często gdy dziecko samodzielnie operuje szczoteczką do zębów.
sonicare for kids aqua Szczoteczka Sonicare For Kids polecana przez profesjonalistów

91% specjalistów w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji jamy ustnej poleca stosowanie szczoteczek sonicznych jako najlepszego sposobów szczotkowania zębów i pielęgnacji całej jamy ustnej. 

Parametry szczoteczki sonicznej dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly

 • posiada unikalny mikroprocesor wytwarzający falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz, dzięki któremu włosie szczoteczki porusza się 31.000 razy na minutę - czyli około 500 razy więcej niż szczoteczka manualna, dla porównania szczoteczki elektryczne wykonują około 5 000 ruchów na minutę,
 • zastosowanie nowoczesnej technologii dźwiękowej powoduje powstanie dynamicznego przepływu cieczy DFA (Dynamic Fluid Action) w przestrzeniach międzyzębowych powodującego efekt podobny do zjawiska kawitacji, który skutkuje rozrywaniem bakterii, zniszczone bakterie usuwane są przez dynamiczny przepływ cieczy pozostawiając czystą przestrzeń między zębową.
 • fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę redukują całkowicie bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnice nawet w odległości 4mm od końca włosia szczoteczki,
 • dzięki Quadpacer’owi, emitującemu co 30 sekund sygnał dźwiękowy, pamiętamy żeby zmienić czyszczenie kwadrantu uzębienia, a dzięki wbudowanemu Smartimer’owi szczoteczka automatycznie się zatrzymuje po upływie 2 minut,
 • szczoteczka ma wmontowane na stałe akumulatory, ładowane za pomocą indukcji elektromagnetycznej, tak wiec może nam służyć przez wiele lat, po jej naładowaniu zapewnia prace nawet przez dwa tygodnie przy dwukrotnym użyciu w ciągu dnia,
 • nie posiada żadnych ruchomych elementów łatwych do uszkodzenia.

Szczoteczka soniczna dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly

Osiem wymiennych, kolorowych nalepek na panel pozwalają dziecku dostosować szczoteczkę do jego upodobań kolorystycznych.

Skład zestawu szczoteczki sonicznej dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly

 • szczoteczka soniczna dla dzieci Sonicare For KIDS Sparkly (napęd),
 • końcówka wymienna dla dzieci Sonicare For Kids 3+ (mini),
 • ładowarka indukcyjna,
 • 8 naklejek
 • 2 strony naklejek
 • instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja polskiego dystrybutora wynosi 24 miesięcy.


Sonicare For Kids Sparkly szczoteczka soniczna dla dzieci