Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Healthy White HX6762/43 PINK

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31030
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 0.8 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 309,00 zł
 • Niedostępny

Szczoteczka soniczna Sonicare Healthy White HX6762/43 w kobiecym, różowym wydaniu!

Szczoteczka HealthyWhite została specjalnie zaprojektowana aby wspomóc wybielanie zębów. Dzięki intensywnemu szczotkowaniu usuwa zalegającą płytkę nazębną oraz uporczywe przebarwia przywracając zębom naturalną biel, zaledwie dwa tygodnie. Biały i perłowy uśmiech jest na wyciągnięcie Twojej ręki.
 
Szczoteczka soniczna Sonicare Philips Healthy White spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla klasycznych szczoteczek do zębów. W szczoteczkach elektrycznych sonicznych Sonicare zastosowano opatentowaną technologię DFA (ang. Dynamic Fluid Action - Dynamiczna Akcja Czyszcząca), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających. Dzięki temu szczoteczka soniczna (dźwiękowa) Philips Sonicare Healthy White jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni miedzy zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy przydziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej oraz biofilmu.
 
Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki Sonicare emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Sonicare łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minute) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach.
 
Na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali szczoteczki soniczne Sonicare za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki elektrycznej z technologią soniczną Sonicare Philips za gwarancje powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
 

Zalety szczoteczki sonicznej Sonicare Healthy White PINK

 

Szczoteczka została specjalnie zaprojektowana aby wspomóc wybielanie. Potrafi wybielić zęby do dwóch odcieni w zaledwie dwa tygodnie.
Posiada 2 tryby szczotkowania specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia zębów i dziąseł (Clean oraz Clean&White).
Bateria starcza do 2 tygodni użytkowania bez konieczności ładowania.
Nowa końcówka Diamond Clean z włosiem w kształcie rombu zapewnia delikatne i efektywne szczotkowanie. Posiada 44% więcej włosia niż końcówka ProResults
Smartimer - Szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut (tryb Clean). Tyle czasu potrzeba, według stomatologów, aby uzyskać optymalne rezultaty czyszczenia zębów.
Quadpacer - Nasze uzębienie jest podzielone na cztery strefy: 1.GórnaPrawa, 2.GórnaLewa, 3.DolnaLewa i 4.DolnaPrawa. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw.interwał, który informuje o konieczności przejścia do mycia następnej strefy.
Szczoteczka posiada diodę pokazującą stan naładowania baterii oraz moment kiedy powinno się naładować szczoteczkę.
Ładowarka podróżna pozwala Ci cieszyć się szczoteczka, także wtedy gdy jesteś na wyjeździe. Jest niewielka, więc świetnie sprawdza się w podróży.
Funkcja EasyStart, ułatwiająca przyzwyczajenie się do szczoteczki poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni używania.

 

Parametry szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Healthy White PINK

Posiada unikalny mikroprocesor wytwarzający falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz, dzięki któremu porusza się 31.000 razy na minutę - czyli około 500 razy więcej niż szczoteczka manualna. Dla porównania szczoteczki elektryczne wykonują około 5 000 ruchów na minutę.

Zastosowanie nowoczesnej technologii dźwiękowej powoduje powstanie dynamicznego przepływu cieczy DFA (ang. Dynamic Fluid Action ) w przestrzeniach międzyzębowych powodującego efekt kawitacji, który skutkuje rozrywaniem bakterii. Zniszczone bakterie usuwane są przez dynamiczny przepływ cieczy pozostawiając czystą przestrzeń między zębową. Wspomaga to działanie irygatora oraz nici dentystycznej.
 
Fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę redukują całkowicie bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnicę nawet w odległości 4mm od końca włosia szczoteczki.
 
Dzięki Quadpacer’owi, emitującemu co 30 sekund sygnał dźwiękowy, pamiętamy żeby zmienić czyszczenie kwadrantu uzębienia. Dzięki dodatkowemu Smartimer’owi szczoteczka automatycznie się zatrzymuje po upływie 2 minut (w przypadku trybu Clean).
 
Elektroniczny system Easystart zwiększający stopniowo siłę pracy szczoteczki, pozwala łatwiej przyzwyczaić się do używania sonicznej szczoteczki do zębów.
 
Szczoteczka ma wmontowane na stałe akumulatory, ładowane za pomocą indukcji elektromagnetycznej, tak wiec może nam służyć przez wiele lat. Po jej naładowaniu zapewnia prace Sonicare nawet do dwóch tygodni używając 2 razy dziennie po 2 min.
 
Nie posiada żadnych ruchomych elementów łatwych do uszkodzenia.
 
Posiada ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt.
 
Posiada 2 tryby szczotkowania specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia zębów:
  a) Clean - silne czyszczenie w celu dokładnego usunięcia nalotu
  b) Clean & White - 2-minutowe czyszczenie ogólne w trybie Clean
      pozwalającym na oczyszczenie całej jamy ustnej oraz dodatkowe
      30 sekund w trybie White pozwalającym skoncentrować się na
      czyszczeniu przednich zębów. Drgania w trybie White są tak
      zmodyfikowane aby dodatkowo oczyścić zęby z kamienia i osadu
      oraz skutecznie je wybielić.
 
Jest całkowicie wodoodporna.
 
Posiada końcówki które jednym ruchem się wymienia (w różnych kolorach) dzięki czemu może ze szczoteczki korzystać cała rodzina. Końcówki należy wymieniać na nowe co 3 miesiące.
 
Wersja na rynek europejski 230 V.
 
 
Skład zestawu szczoteczki sonicznej Whealthy White PINK
 • Oryginalne opakowanie
 • Gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesięcy
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • 1 x szczoteczka SONICARE Healthy White w kolorze różowym
 • 1 x końcówka wymienna Diamod Clean w wersji Standard
 • 1 x końcówka wymienna ProResults w wersji Standard
 • 1 x ładowarka stacjonarna z miejscem na szczoteczkę i 2 głowice