Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Philips SONICARE końcówki InterCARE Standard 4 szt. HX9004/10 końcówki do szczoteczki sonicznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31134
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 128,90 zł brutto
  • szt.
  • 126,90 zł

Końcówki Sonicare Adaptive Clean dedykowane do szczoteczek sonicznych Sonicare szczotkują zęby doczyszczając okoliczne przestrzeni międzyzebowych, niedostępnych dla klasycznych szczoteczek do zębów. Różnej długości, odpowiednio ułożone włókna utrzymują stały kontakt z powierzchnią zębów usuwając płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych oraz skutecznie doczyszczając elementy stałego aparatu ortodontycznego.

Okolice przestrzeni międzyzębowych to miejsca, w których z powodu utrudnionej higieny, zalega płytka nazębna będąca przyczyną powstawania stanów zapalnych i krwawienia dziąseł. Większość klasycznych końcówek wymiennych nie jest w stanie doczyścić okolic przestrzeni międzyzębowych przez co szczotkowanie staje się mniej efektywne. Specjalnie zaprojektowane włókna końcówki InterCare docierają w głąb przestrzeni międzyzębowych i dokładnie usuwają płytkę nazębną co pozwala ograniczyć stany pojawianie się stanów zapalnych i krwawienia dziąseł.

 

końcówka sonicare intercare

 

Dynamiczna akcja czyszcząca generowana przez drgania soniczne wspomaga odrywanie płytki nazębnej zwiększając efektywność szczotkowania zębów.

Ze względu na odpowiednią budowę i ułożenie włosia końcówki InterCare polecane są do pielęgnacji jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego. Dokładnie i bezinwazyjnie oczyszczają elementy stałego aparatu ortodontycznego.

Końcówki do szczoteczek elektrycznych ze względów higienicznych należy wymieniać co 3 miesiące. Końcówkę należy wymienić również gdy jej włókna, na skutek mocnego dociskania szczoteczki podczas szczotkowania zębów, ulegają deformacji. Pogięte, zniekształcone włókna drażnią dziąsła podczas mycia zębów powodując krwawienie.

W opakowaniu znajdują się 4 końcówki Philips Sonicare InterCare w rozmiarze STANDARD, z których każda posiada indywidualne oznaczenie oraz etui ochronne.

 

Do przechowywania końcówek wymiennych do szczoteczek sonicznych polecamy praktyczny uchwyt na końcówki OVIDEN Ovi-One. W higieniczny i dyskretny sposób przechowa 4 końcówki do szczoteczek elektrycznych w tym sonicznych, rotacyjnych oraz ultradźwiękowych. Łatwy w montażu i prosty w użyciu! Polecamy.

 

stojak na końcówki Oviden