Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SONICARE Philips OPTIMAL GUM CARE HX9034 4szt. - końcówki do szczoteczek sonicznych Philips

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31070
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 119,00 zł
  • Niedostępny

PHILIPS Sonicare OPTIMAL GUM CARE - końcówki do szczoteczek Sonicare

Philips Sonicare OPTIMAL Gum Care to ulepszona wersja końcówki ProResults, która charakteryzuje się niezwykłą delikatnością i dbałością o wrażliwe przyzębie. Głowica OPTIMAL Gum Care posiada specjalnie uformowane włosie, które zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie całej powierzchni zęba. Końcówki Sonicare Philips OPTIMAL Gum Care to idealne rozwiązanie dla osób mających wrażliwe przyzębie z tendencją do występowania stanów zapalnych i krwawień. Miękkie, elastyczne włóka, wprawiane w drgania soniczne, skutecznie rozbijają płytkę nazębną, usuwają osady i delikatnie masują dziąsła. Dzięki temu zęby stają się widocznie jaśniejsze a dziąsła zdrowsze.

Głowica Philips Sonicare OPTIMAL Gum Care jest 10% szersza i lepiej wyprofilowana dzięki czemu skuteczniej usuwa bakterie, kamień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej. Czyszczenie zębów szczoteczką soniczną przy zastosowaniu końcówki Philips Sonicare OPTIMAL Gum Care jest dużo bardziej efektywne i niż zwykłą szczoteczką manualną.

Końcówki Optimal Gum Care są kompatybilne ze wszystkimi rękojeściami szczoteczek Philips Sonicare z wyjątkiem: PowerUp Battery oraz Essence.

 

Philips Sonicare OPTIMAL Gum Care końcówki do szczoteczki sonicznej


Każda końcówka Sonicare OPTIMAL Gum Care została wyposażona w funkcję parowania w systemie BrushSync, która pozwala zsynchronizować końcówkę z rączką Philips Sonicare posiadającą ten program i wybrać najlepszy dla Użytkownika rodzaj oraz intensywność szczotkowania. Philips Sonicare OPTIMAL Gum Care posiada niebieskie włoski sygnalizujące konieczność jej wymiany. Po trzech miesiącach normalnego używania na niebieskich włóknach pojawiają się ślady zużycia (włoski bledną), co oznacza, że czyszczenie jest coraz mniej skuteczne. Główkę zaleca się wymieniać nie rzadziej niż co 3 miesiące.


W opakowaniu znajdują się 4 końcówki Philips Sonicare OPTIMAL Gum Care w kolorze białym, każda posiada plastikową nakładkę ochronną.