Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SONICARE Philips ProResults Standard 4 szt. HX6014/17 - końcówki do szczoteczki sonicznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31054
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE
  • Dostawa od: 11,90 zł

  • szt.
  • 119,00 zł 99,00 zł

Końcówki do szczoteczki sonicznej ProResult przeznaczone są do codziennego szczotkowania zębów.

Końcówki Sonicare ProResult posiadają średniej twardości, elastyczne włosie dokładnie oczyszcza powierzchnię szkliwa nie podrażniając dziąseł. Różnej długości włókna, uformowane w zygzak precyzyjniej docierają do miejsc trudnodostępnych usuwając zalegającą tam płytkę nazębną. Końcówki ProResult usuwają do 3 razy więcej płytki nazębnej ograniczając częstotliwość występowania stanów zapalnych i krwawienia dziąseł. Główka końcówki ProResults jest 10% szersza i lepiej wyprofilowana dzięki czemu skuteczniej usuwa bakterie, kamienień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej.

Końcówki Sonicare ProResult  występują w dwóch wielkościach: MINI i STANDARD. Końcówka ProResult Standard jest idealna do codziennego, kompletnego szczotkowania zębów dla osób dorosłych. Końcówka ProResult Mini zalecana jest do precyzyjnego czyszczenia w trudno dostępnych miejscach (np. zęby trzonowe) lub dla osób, które dotychczas korzystały ze szczoteczek elektrycznych, rotacyjnych o małych, okrągłych główkach.  Ze względu na rozmiar końcówka Proresult Mini jest również polecana młodzieży i osobom z mniejszym łukiem zębowym.

Końcówka wymienna ProResult do szczoteczek sonicznych Sonicare posiada niebieskie włoski sygnalizujące konieczność jej wymiany. Po trzech miesiącach normalnego używania na włoskach pojawiają się ślady zużycia (włókna bledną), co oznacza, że jakość szczotkowania jest coraz gorsza. Główkę zaleca się wymieniać nie rzadziej niż co 3 miesiące ze względów higienicznych lub zawsze wtedy gdy jej włókna ulegną deformacji. Powyginane włosie może drażnić dziąsła powodując ich zaczerwienienie i krwawienie.

Końcówki Sonicare ProResults pasują do wszystkich szczoteczek sonicznych Sonicare z serii Flexcare+, FlexCare, HealthyWhite, EasyClean, Diamond Clean, FlexCare Platinum oraz Eldorado Grey a także do szczoteczki Sonicare For Kids.

UWAGA! Końcówki ProResults nie pasują do modeli Advance i Elite.

końcówka sonicare ProResult