Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SONICARE Philips ProResults Standard 4 szt. HX6014/17 - końcówki do szczoteczki sonicznej

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31054
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 0.1 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 109,00 zł brutto
 • szt.
 • 119,00 zł 108,90 zł
 • Niedostępny

Końcówki Philips Sonicare ProResult przeznaczone są do codziennego szczotkowania zębów

Końcówki Philips Sonicare ProResult posiadają średniej twardości, elastyczne włosie, które dokładnie oczyszcza powierzchnię szkliwa, nie podrażniając dziąseł. Różnej długości włókna, uformowane w zygzak, precyzyjniej docierają do miejsc trudno dostępnych, usuwając zalegającą płytkę nazębną. Końcówki Philips Sonicare ProResult usuwają do 3 razy więcej płytki nazębnej, ograniczając częstotliwość występowania stanów zapalnych i krwawienia dziąseł. Główka końcówki Philips Sonciare ProResults jest 10% szersza i lepiej wyprofilowana, dzięki czemu skuteczniej usuwa bakterie, kamienień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej.

Końcówki Philips Sonicare ProResult  występują w dwóch wielkościach: MINI i STANDARD. Końcówka ProResult Standard jest idealna do codziennego, kompletnego szczotkowania zębów dla osób dorosłych. Końcówka ProResult Mini zalecana jest do precyzyjnego czyszczenia w trudno dostępnych miejscach (np. zęby trzonowe) lub dla osób, które dotychczas korzystały ze szczoteczek elektrycznych, rotacyjnych o małych, okrągłych główkach.  Ze względu na rozmiar końcówka Proresult Mini jest również polecana młodzieży i osobom z mniejszym łukiem zębowym.

Końcówka wymienna Philips Sonciare ProResult do szczoteczek sonicznych Sonicare, posiada niebieskie włoski sygnalizujące konieczność jej wymiany. Po trzech miesiącach normalnego używania, na włoskach pojawiają się ślady zużycia (włókna bledną), co oznacza, że jakość szczotkowania jest coraz gorsza. Główkę zaleca się wymieniać nie rzadziej niż co 3 miesiące ze względów higienicznych lub zawsze wtedy gdy jej włókna ulegną deformacji. Powyginane włosie może drażnić dziąsła powodując ich zaczerwienienie i krwawienie.

Końcówki Philips Sonicare ProResults pasują do wszystkich szczoteczek sonicznych Sonicare z serii Protective Clean, Flexcare+, FlexCare, Healthy White, Easy Clean, Diamond Clean, FlexCare Platinum oraz Eldorado Grey, a także do szczoteczki Sonicare For Kids.

UWAGA! Końcówki ProResults nie pasują do modeli Advance i Elite.

końcówka sonicare ProResult