Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Zestaw szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Black + AirFloss HX8491/03 Black

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31015
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 1.7 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 199,00 zł 979,00 zł
  • Niedostępny

ZESTAW PROMOCYJNY! Philips Sonicare HX8491/02 BLACK - ekskluzywna szczoteczka soniczna DIAMONDCLEAN + najnowszej generacji irygator AIRFLOSS w kolorze głębokiej czerni.

Szoteczek sonicznych SONICARE® i spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów. Zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zębów Sonicare DiamondClean zastosowano opatentowaną technologię DFA (ang. Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

Szczoteczka DiamondClean zapewnia skuteczne wybielanie oraz usuwanie płytki nazębnej z powierzchni miedzyzębowej, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy przydziąsłowej, a także zachyłków w obrębie stałych aparatów ortodontycznych oraz w usuwaniu przebarwień oraz płytki nazębnej.

Nowa końcówka DiamondClean z włosiem w kształcie rombu zapewnia delikatne i efektywne szczotkowanie. Szczoteczka ma ergonomiczny, gładki, matowy i ceramiczny uchwyt oraz chromowany pierścień co podkreśla jej elegancję i wysoką jakość. Pięć trybów czyszczenia (w tym 2 zupełnie nowe tryb White oraz tryb Polish) umożliwia stosowanie szczoteczki zgodnie z własnymi potrzebami. Funkcje Smartimer i Quadpacer gwarantują równomierne i dokładne szczotkowanie. W zestawie szczoteczki DiamondClean znajduje się elegancka, szklana ładowarka indukcyjna (kubeczek) oraz nowoczesne etui podróżne z opcją ładowania szczoteczki przez port USB (np. laptop).

Szczoteczka Philips Sonicare Diamond Clean (biała wersja) często była określana mianem "uniwersalnej", wersja w kolorze pudrowo różowym dedykowana była wszystkim Paniom, którym kolor ten wyjątkowo przypadł do gustu. Teraz mamy propozycję dla Panów - Diamond Clean w LIMITOWANEJ WERSJI "BLACK" w kolorze głebokiej czerni.


sonicare diamond hx8491 clean black

Na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare za gwarancje powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.

Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki Sonicare emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Sonicare łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minute) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach.


Cechy szczoteczki:

DiamondCleanBlack000a ABSOLUTNA Nowość !! SONICARE Diamond Clean w LIMITOWANEJ WERSJI "BLACK" w czarnym kolorze.
Szczoteczka ma ergonomiczny, matowy i ceramiczny uchwyt oraz chromowany pierścień co podkreśla jej elegancję i wysoką jakość.
DiamondCleanBlack001a Elegancka, szklana ładowarka indukcyjna (kubeczek). Razem ze szczoteczką stylowo i estetycznie prezentuje się w łazience. Może również służyć do płukania jamy ustnej po szczotkowaniu.
DiamondCleanBlack002 Nowoczesne etui podróżne z opcją ładowania szczoteczki przez port USB (np. przez laptopa, komputer) idealne w podróży. W środku miejsce na szczoteczkę oraz dwie końcówki.
DiamondCleanBlack003 Nowa końcówka z włosiem w kształcie rombu zapewnia delikatne i efektywne szczotkowanie. Posiada 44% więcej włosia niż końcówka ProResults. Dostępna w dwóch rozmiarach: standard i mini.
DiamondCleanBlack004 Litowo-jonowa bateria starcza do 3 tygodni użytkowania bez konieczności ładowania.
DiamondCleanBlack005 Szczoteczka posiada 5 trybów szczotkowania (Clean, White, Polish, Gum Care, Sensitive) co umożliwia stosowanie szczoteczki zgodnie z własnymi potrzebami.
DiamondCleanBlack006 Estetyczny panel czołowy. Gdy szczoteczka jest włączona, unikalne podświetlenie panelu wskazuje wybrany tryb. Jeżeli jest wyłączona, wyświetlacz staje się niewidoczny dając estetyczny wygląd szczoteczki.
DiamondCleanBlack007 Szczoteczka została specjalnie zaprojektowana aby wspomóc wybielanie. Potrafi wybielić zęby do dwóch odcieni w zaledwie dwa tygodnie. Zalecany tryb White.
DiamondCleanBlack008 Smartimer - Szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut (tryb Clean). Tyle czasu potrzeba, według stomatologów, aby uzyskać optymalne rezultaty czyszczenia zębów.
DiamondCleanBlack009 Quadpacer - Nasze uzębienie jest podzielone na cztery strefy: 1.GórnaPrawa, 2.GórnaLewa, 3.DolnaLewa i 4.DolnaPrawa. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw. interwał, który informuje o konieczności przejścia do mycia następnej strefy.
DiamondCleanBlack010 Funkcja EasyStart, ułatwiająca przyzwyczajenie się do szczoteczki sonicznej DiamondClean poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni używania.


Parametry szczoteczki:


1. Posiada unikalny mikroprocesor wytwarzający falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz, dzięki któremu porusza się 31.000 razy na minutę - czyli około 500 razy więcej niż szczoteczka manualna. Dla porównania szczoteczki elektryczne wykonują około 5 000 ruchów na minutę.
2. Zastosowanie nowoczesnej technologii dźwiękowej powoduje powstanie dynamicznego przepływu cieczy DFA (ang. Dynamic Fluid Action ) w przestrzeniach międzyzębowych powodującego efekt kawitacji, który skutkuje rozrywaniem bakterii. Zniszczone bakterie usuwane są przez dynamiczny przepływ cieczy pozostawiając czystą przestrzeń między zębową. Wspomaga to działanie irygatora oraz nici dentystycznej.
3. Fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę redukują całkowicie bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnicę nawet w odległości 4mm od końca włosia szczoteczki.
4. Dzięki Quadpacer’owi, emitującemu co 30 sekund sygnał dźwiękowy, pamiętamy żeby zmienić czyszczenie kwadrantu uzębienia. Dzięki dodatkowemu Smartimer’owi szczoteczka automatycznie się zatrzymuje po upływie 2 minut (w przypadku trybu Clean).
5. Elektroniczny system Easystart zwiększający stopniowo siłę pracy szczoteczki, pozwala łatwiej przyzwyczaić się do używania sonicznej szczoteczki do zębów.
6. Szczoteczka ma wmontowane na stałe akumulatory, ładowane za pomocą indukcji elektromagnetycznej, tak wiec może nam służyć przez wiele lat. Po jej naładowaniu zapewnia prace Sonicare nawet do trzech tygodni używając 2 razy dziennie po 2 min.
7. Nie posiada żadnych ruchomych elementów łatwych do uszkodzenia.
8. Zawiera wyświetlacz pokazujący poziom naładowania
9. Posiada ergonomiczny, gładki, matowy i ceramiczny uchwyt oraz chromowany pierścień co podkreśla jej elegancję i wysoką jakość.
10. Posiada 5 trybów szczotkowania specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia zębów:
  a) Clean - silne czyszczenie w celu dokładnego usunięcia nalotu (2 minuty)
  b) White - 2-minutowe czyszczenie ogólne w trybie Clean
      pozwalającym na oczyszczenie całej jamy ustnej oraz dodatkowe
      30 sekund w trybie White pozwalającym skoncentrować się na
      czyszczeniu przednich zębów. Drgania w trybie White są tak
      zmodyfikowane aby dodatkowo oczyścić zęby z kamienia i osadu
      oraz skutecznie je wybielić.
  c) Polish - szybkie 1-min. czyszczenie, maksymalny efekt (1 minuta)
  d) Gum Care - kompletne 2-min. czyszczenie zębów i dodatkowo 1-min.
      delikatne czyszczenie i masaż linii dziąseł (3 minuty)
  e) Sensitive - miękkie czyszczenie wrażliwych miejsc (2 minuty)
11. Jest całkowicie wodoodporna.
12. Posiada końcówki które jednym ruchem się wymienia (w różnych kolorach) dzięki czemu może ze szczoteczki korzystać cała rodzina. Końcówki należy wymieniać na nowe co 3 miesiące.
13. Wersja na rynek europejski 220-230V.

Korzyści:

1. Skuteczne usuwanie płytki nazębnej.
2. Redukcja kamienia.
3. Bielsze zęby.
4. Zdrowsze dziąsła.
5. Usuwanie biofilmu.
6. Usuwanie przebarwień.
7. Lepiej czyszczone zęby.
8. Uczucie niezwykłego odświeżenia.
9. Delikatność dla dziąseł i zębów.
10. Doskonała penetracja trudnodostępnych przestrzeni.
11. Wspomaga pielęgnację zębów po zabiegu implantologicznym.
12. Wspomaga pielęgnację zębów dla osób z aparatem ortodontycznym.
13. Klinicznie udowodnione zmiejszenie ilości chorób przyzębia.


NOWOŚĆ! Irygator SONICARE Philips AirFloss ULTRA to ulepszona technologia i funkcjonalność! Nowe urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra zostało zaprojektowane, aby spełnić konkretne potrzeby osób nieregularnie korzystających z nici dentystycznych. Czyszczenie przestrzeni między zębami z urządzeniem Philips Sonicare AirFloss Ultra zajmuje tylko 60 sekund, dzięki czemu można bez problemu włączyć takie czyszczenie do codziennych czynności związanych z higieną jamy ustnej. 

Nowa technologia z potrójnym strumieniem zapewnia trzy strumienie powietrza i mikrokropelek, co pozwala osłabić i usunąć płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł i w trudno dostępnych miejscach. Udoskonalona, bardzo wydajna nasadka ma bardziej miękką końcówkę, która zwiększa wygodę i zapewnia szerszy strumień, umożliwiając czyszczenie większej powierzchni zębów i dziąseł. 

Irygator dentystyczny to najprostsza i najskuteczniejsza metoda czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych (dużo przyjemniejsza niż nitkowanie zębów). Używanie irygatora zalecane jest NIE TYLKO dla osób noszących aparaty ortodontyczne, ale także mających ciasno stłoczone zęby czy posiadających implanty lub stałe uzupełnienia protetyczne. Irygatory są doskonałym uzupełnieniem higieny jamy ustnej dla każdego pacjenta, są wręcz niezbędne obok szczoteczki i nici dentystycznej.

Rewolucyjna i unikalna technologia MicroBurst w irygatorze SONICARE AirFloss ULTRA generuje mikro-strzały powietrza wymieszanego z wodą. Woda wymieszana z powietrzem wprowadzona pod odpowiednim ciśnieniem w przestrzeń międzyzębową skutecznie czyści ją z resztek pokarmu, bakterii i osadu nazębnego mogącego być przyczyną nieświeżego oddechu oraz zmian próchniczych. Wyczyszczenie wszystkich przestrzeni trwa nie dłużej niż 60 sekund.

Dla kogo irygator SONICARE AirFloss:

1. Dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne.
2. Dla osób mających ciasno stłoczone zęby.
3. Dla osób posiadających implanty.
4. Dla osób z uzupełniani protetycznymi.
5. Dla WSZYSTKICH OSÓB chcących dbać o ząbki.

NOWOŚĆ! Czyszczenie całej jamy ustnej w 60 sekund!

Wystarczy wybrać częstotliwość strumienia (pojedynczy, podwójny lub potrójny) i przytrzymać przycisk aktywacyjny, aby uzyskać ciągłe strumienie w trybie automatycznym. Można również naciskać i zwalniać przycisk, aby korzystać z trybu ręcznego.

NOWOŚĆ! Jeszcze bardziej wydajna dysza:

NOWOŚĆ! Nowa, jeszcze bardziej wydajna dysza, wzmacnia działanie technologii wykorzystującej powietrze i mikrokropelki, aby zapewnić wyjątkową skuteczność.


NOWOŚĆ! Otwór 50% większy zapewnia łatwiejsze napełnianie:

NOWOŚĆ! Otwór 50% większy zapewnia łatwiejsze napełnianie:


NOWOŚĆ! Nowy akumulator litowo-jonowy:

NOWOŚĆ! Nowy akumulator litowo-jonowy:


NOWOŚĆ! Regulowane ustawienie strumienia:

NOWOŚĆ! Regulowane ustawienie strumienia (pojedynczy, podwójny, potrójny). Wydajny strumień urządzenia AirFloss Ultra można dostosować do swoich upodobań, uzyskując pojedynczy, podwójny lub potrójny wystrzał strumienia po każdym naciśnięciu przycisku aktywacyjnego.

 


Cechy irygatora SONICARE AirFloss:

Irygator AirFloss zapewnia czyszczenie całej jamy ustnej w 60 sekund.

 

Unikalna technologia MicroBurst czyli mikro-strzałów wodno-powietrznych.

 
 

Użycie irygatora jest bardzo proste, wystarczy kliknąć aby uruchomić mikro-strzał.

 
Funkcja automatycznego strumienia. Możliwość ręcznego aktywowania strumienia lub korzystania ze strumienia w trybie automatycznym.

Wyprofilowana końcówka zapewnia dostęp do wszystkich obszarów jamy ustnej.

 

Rękojeść jest mniejsza i lżejsza od innych irygatorów bezprzewodowych.

Przycisk włączenia/wyłączenia z diodą informującą o stanie naładowania baterii.

 

W pełni naładowana bateria starcza na 2 tygodnie użytkowania (14 cykli pracy).

 
 

Bezpieczna ładowarka indukcyjna jest kompatybilna z innymi produktami Sonicare.

 

Twoje przestrzenie międzyzębowe pokochają AirFloss :-)


Dowiedziono, że regularne stosowanie irygatora SONICARE Philips AirFloss ULTRA poprawia zdrowie dziąseł:

- 95% osób, które nieregularnie korzystały z nici dentystycznych i wypróbowały urządzenie AirFloss Ultra, stwierdziło, że jest ono łatwe w użytkowaniu,
- 89% osób stwierdziło, że urządzenie jest łatwiejsze w użytkowaniu niż nici dentystyczne,
- 82% osób stwierdziło, że urządzenie jest łatwiejsze w użytkowaniu niż irygator Waterpik.

Sposób użycia irygatora SONICARE Philips AirFloss ULTRA:

1. Przed pierwszym użyciem należy ładować irygator przez 24 godziny.
2. Nałożyć dyszę (końcówkę) na irygator.
3. Napełnić zbiorniczek wodą lub płynem do płukania jamy ustnej.
4. Włączyć irygator przyciskiem z diodą.
5. Klikając przycisk na rękojeści wybrać tryb pracy.
6. Umieścić dyszę w przestrzeń między zębami.
7. Kliknąć przycisk aktywacji wypuszczając strumień wodno-powietrzny.
8. Przesunąć końcówkę do kolejnej przestrzeni między zębami.
9. Ponownie kliknąć przycisk aktywacji.
10. Należy powtórzyć czynność dla wszystkich przestrzeni międzyzębowych.
11. Po użyciu wyłączyć irygator, ściągnąć i przepłukać końcówkę.

Dane techniczne irygatora:

1. Sposób pracy: PULSACYJNY
2. Waga irygatora bez wody: 450g
3. Pojemność zbiorniczka: 30ml
4. Liczba trybów pracy: 3
5. Zakres ciśnienia: b.d.


W skład zestawu wchodzi:

1 x szczoteczka (napęd) Sonicare DiamondClean w wersji czarnej
1 x końcówka wymienna do szczoteczki w wersji DiamondClean Standard Black
1 x ładowarka w postaci szklanki
1 x etui podróżne w kolorze czarnym
1 x kabel USB
1 x adapter USB
1 x nasadka ochronna na końcówkę wymienną

1 x irygator Sonicare AirFloss w kolorze czarnym
1 x dysza wymienna do irygatora AirFloss
1 x ładowarka do irygatora w kolorze czarnym

Gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesięcy.