Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka soniczna Sonicare Philips FlexCare HX6971/59 BLACK EDITION + sanitazer UV

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31010
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.95 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 549,00 zł
  • Niedostępny

Szczoteczka soniczna FlexCare HX6971/59 BLACK EDITION w kolorze czarnym to

Model FlexCare spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zębów Sonicare zastosowano opatentowaną technologię DFA (ang. Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni miedzy zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy przydziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej oraz biofilmu.

Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare za gwarancje powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.

Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki Sonicare emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Sonicare łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minute) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach.

Dołączony do zestawu sanitizer (zintegrowany z ładowarką) naświetla końcówki promieniami światła ultrafioletowego. Dzięki temu wszelkie bakterie i drobnoustroje zostają wyeliminowane. Cykl czyszczenia trwa 10 minut. Urządzenie pozwala na jednorazowe czyszczenie 2 głowic. Urządzenie jest w pełni bezpieczne w obsłudze. Dzięki lustrom ekranującym promienie UV nie wydostają się poza urządzenie.


Cechy szczoteczki:

FlexCare001 Bateria starcza do 2 tygodni użytkowania bez konieczności ładowania.
FlexCare002 Posiada 3 tryby szczotkowania specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia zębów i dziąseł (Clean, Sensitive i Massage) i 2 programy szczotkowania (GoCare i MaxCare).
FlexCare003 Głowica ProResults jest 10% szersza i lepiej wyprofilowana dzięki czemu skuteczniej usuwania bakterie, kamienień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej.
FlexCare004 Dołączony do zestawu sanitizer UV (zintegrowany z ładowarką) naświetla końcówki promieniami światła ultrafioletowego. Dzięki temu wszelkie bakterie i drobnoustroje zostają wyeliminowane. Cykl czyszczenia trwa 10 minut.
FlexCare005 Dwa rodzaje głowic: Mini i Standard. Głowica Standard jest idealna do codziennego, kompletnego czyszczenia zębów przez dorosłych. Głowica Mini zalecana jest do precyzyjnego czyszczenia w trudno dostępnych miejscach (np. zęby trzonowe). Ze względu na rozmiar głowica Mini jest również polecana młodzieży i osobom z mniejszym łukiem zębowym.
FlexCare006 Smartimer - Szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut (tryb Clean). Tyle czasu potrzeba, według stomatologów, aby uzyskać optymalne rezultaty czyszczenia zębów.
FlexCare007 Quadpacer - Nasze uzębienie jest podzielone na cztery strefy: 1.GórnaPrawa, 2.GórnaLewa, 3.DolnaLewa i 4.DolnaPrawa. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw.interwał, który informuje o konieczności przejścia do mycia następnej strefy.
FlexCare008 Szczoteczka posiada wyświetlacz pokazujący na zielono stan naładowania baterii. Żółte światełko informuje o tym, kiedy powinno się naładować szczoteczkę.
FlexCare009 Ładowarka podróżna pozwala Ci cieszyć się szczoteczka FlexCare, także wtedy gdy jesteś na wyjeździe. Jest niewielka, więc świetnie sprawdza się w podróży.
FlexCare010 Funkcja EasyStart, ułatwiająca przyzwyczajenie się do FlexCare poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni używania.


Parametry szczoteczki:

1. Posiada unikalny mikroprocesor wytwarzający falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz, dzięki któremu porusza się 31.000 razy na minutę - czyli około 500 razy więcej niż szczoteczka manualna. Dla porównania szczoteczki elektryczne wykonują około 5 000 ruchów na minutę.
2. Zastosowanie nowoczesnej technologii dźwiękowej powoduje powstanie dynamicznego przepływu cieczy DFA (ang. Dynamic Fluid Action ) w przestrzeniach międzyzębowych powodującego efekt kawitacji, który skutkuje rozrywaniem bakterii. Zniszczone bakterie usuwane są przez dynamiczny przepływ cieczy pozostawiając czystą przestrzeń między zębową. Wspomaga to działanie irygatora oraz nici dentystycznej.
3. Fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę redukują całkowicie bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnicę nawet w odległości 4mm od końca włosia szczoteczki.
4. Dzięki Quadpacer’owi, emitującemu co 30 sekund sygnał dźwiękowy, pamiętamy żeby zmienić czyszczenie kwadrantu uzębienia. Dzięki dodatkowemu Smartimer’owi szczoteczka automatycznie się zatrzymuje po upływie 2 minut (w przypadku trybu Clean).
5. Elektroniczny system Easystart zwiększający stopniowo siłę pracy szczoteczki, pozwala łatwiej przyzwyczaić się do używania sonicznej szczoteczki do zębów.
6. Szczoteczka ma wmontowane na stałe akumulatory, ładowane za pomocą indukcji elektromagnetycznej, tak wiec może nam służyć przez wiele lat. Po jej naładowaniu zapewnia prace Sonicare nawet do dwóch tygodniu używając 2 razy dziennie po 2 min.
7. Nie posiada żadnych ruchomych elementów łatwych do uszkodzenia.
8. Zawiera wyświetlacz pokazujący poziom naładowania.
9. Posiada ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt.
10. Posiada 3 trybów szczotkowania specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia zębów:
  a) Clean - silne czyszczenie w celu dokładnego usunięcia nalotu
  d) Sensitive - miękkie czyszczenie wrażliwych miejsc
  e) Massage - tryb masażu i stymulacji dziąseł
Posiada również 2 programy szczotkowania:
  a) GoCare - szybkie 1-min. czyszczenie, maksymalny efekt w krótkim czasie
  b) MaxCare - kompletne 2-min. czyszczenie zębów i dodatkowo 1-min.
      delikatne czyszczenie i masaż linii dziąseł

11. Jest całkowicie wodoodporna.
12. Posiada końcówki które jednym ruchem się wymienia (w różnych kolorach) dzięki czemu może ze szczoteczki korzystać cała rodzina. Końcówki należy wymieniać na nowe co 6 miesięcy.
13. Wersja na rynek europejski 230 V.
Porownanie SONICARE
Porównanie działania szczoteczki rotacyjnej (po lewej) oraz sonicznej (po prawej).Korzyści:

1. Skuteczne usuwanie płytki nazębnej.
2. Redukcja kamienia.
3. Bielsze zęby.
4. Zdrowsze dziąsła.
5. Usuwanie biofilmu.
6. Usuwanie przebarwień.
7. Lepiej czyszczone zęby.
8. Uczucie niezwykłego odświeżenia.
9. Delikatność dla dziąseł i zębów.
10. Doskonała penetracja trudnodostępnych przestrzeni.
11. Wspomaga pielęgnację zębów po zabiegu implantologicznym.
12. Wspomaga pielęgnację zębów dla osób z aparatem ortodontycznym.
13. Klinicznie udowodnione zmiejszenie ilości chorób przyzębia.


W skład zestawu wchodzi:

1. Oryginalne opakowanie
2. Gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesięcy
3. Instrukcja obsługi w języku polskim
4. 1 x czczoteczka SONICARE FlexCare (napęd) w kolorze czarnym
5. 1 x końcówka Diamond Clean w wersji standard
6. 1 x ładowarka stacjonarna z miejscem na szczoteczkę i dezynfekatorem (UV Sanitizer) w kolorze czarnym
7. 1 x ładowarka podróżna
8. 1 x etui podróżne (sztywne plastikowe) w kolorze czarnym
9. 1 x nasadka ochronna na końcówkę wymienną


Klinicznie udowodniono, że szczoteczka SONICARE redukuje osady z kawy, herbaty, czerwonego wina oraz tytoniu i pomaga w naturalny sposób wybielić zęby nawet o 2 odcienie już po pierwszych 4 tygodniach użytkowania.