Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SPLAT DentalFloss STRAWBERRY 30m - woskowana nić dentystyczna, rozprężająca o zapachu truskawki

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 38034
  • Producent: Splat Kosmetica
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 19,90 zł
  • Niedostępny

SPLAT Dental Floss STRAWBERRY - nitka do zębów o działaniu antybakteryjnym

Trójwymiarowa nitka do zębów SPLAT Dental Floss STRAWBERRY została opracowana w najnowszej technologii, która sprawia, że włókna nici rozprężają się podczas użytkowania (pod wpływem śliny), zwiększając tym samym efektywność czyszczenia oraz bezpieczeństwo użytkowania. Nitka do zębów SPLAT Dental Floss STRAWBERRY po rozprężeniu, doskonale dopasowuje się do kształtu przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu dokładniej doczyszcza jej zakamarki. Miękka struktura nitki chroni dziąsła przez uszkodzeniem w wyniku nieumiejętnego użycia.

Unikalny składnik biosol, którym została nasączona nitka do zębów SPLAT Dental Floss STRAWBERRY, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i dezynfekująco. Działanie antybakteryjne nitki wspomaga profilaktykę zapalenia dziąseł, chroni przed zapaleniem czy krwawieniem dziąseł. Nitka do zębów SPLAT Dental Floss STRAWBERRY kusi pięknym zapachem truskawki, który umili każdorazowe stosowanie. Nici dentystyczne SPLAT Dental Floss występują w cudownych smakach i zapachach truskawek, kardamonu , bergamotki i limonki, mięty i ekstraktu z papryki chili.

 

Dlaczego warto używać nitkę do zębów

Resztki jedzenia, bakterie oraz płytka nazębna przylegają do powierzchni zębów również w przestrzeniach międzyzębowych, przy zamkach i szynach ortodontycznych, mostach i innych protezach. Prawidłowa higiena jamy ustnej polega na prawidłowym myciu zębów jak również dokładnym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Włókna szczoteczki do zębów nie docierają i nie oczyszczają przestrzeni międzyzębowych co powoduje zaleganie płytki bakteryjnej. Zalegająca płytka nazębna jest główną przyczyną próchnicy, zapalenia dziąseł, kamienia nazębnego oraz nieprzyjemnego zapachu z ust.

Regularne stosowanie nitki zębów pozwala oczyścić miejsca trudno dostępne, które są wyjątkowo narażone na zaleganie bakterii i zapewnić zdrowie zębów i dziąseł.


W opakowaniu znajduje się nitka do zębów SPLAT Dental Floss STRAWBERRY o długości 30m.

SPLAT DentalFloss