Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Braun Oral-B DB3 Stages Power Frozen zasilana bateryjnie (kraina lodu)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 04005
 • Producent: Braun Oral-B
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 39,90 zł 19,90 zł
 • Niedostępny

Szczoteczka elektryczna dla dzieci z motywem z bajki Kraina Lodu stanowi doskonałe rozwiązanie w nauce wyrabiania u dziecka nawyku prawidłowiej pielęgnacji jamy ustnej. Małe dzieci nie mają wypracowanej właściwej techniki szczotkowania zębów co sprzyja gromadzeniu się płytki nazębnej i osadów. Wiadomo również nie od dziś, że dzieci traktują codzienną pielęgnację jamy ustnej jak przykry obowiązek, którego starając się unikać. W nauce wyrabiania właściwych nawyków i techniki szczotkowania zębów ważne są odpowiednia szczoteczka, dostosowana do wieku dziecka, odpowiednia motywacja oraz zaangażowanie rodziców.

szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-b


Szczoteczka bateryjna Braun Oral-B Stages Power, dostosowana do pielęgnacji jamy ustnej dzieci od 3 roku życia doskonale wspomaga codzienne szczotkowanie zębów oraz skutecznie motywuje do regularnego użycia. Szczoteczka elektryczna doczyszcza zęby skutecznie usuwając płytkę nazębną. ciekawy design i motywy z jednej z najpopularniejszych wśród dzieci bajki FROZEN doskonale zachęcają dzieci do mycia zębów zapewniając dobrą zabawę.

Wyjątkowa aplikacja Oral-B Disney Magic Timer

Skuteczną motywacją do codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest niezwykle barwna aplikacja Oral-B Disney Magic Timer, która zamienia szczotkowanie zębów w cudowną i pełną wrażeń zabawę. Aplikacja motywuje, przestrzega zasad prawidłowego szczotkowania oraz nagradza dziecko za wytrwałość i regularne szczotkowanie zębów.

Darmową aplikację Oral-b Disney Magic Timer wystarczy pobrać i zainstalować na wybranym urządzeniu mobilnym aby dziecko mogło oglądać bohaterów swojej ulubionej bajki i wraz z nimi spędzać miło czas podczas mycia zębów.

Zasady działania aplikacji są proste i spełniają trzy najważniejsze warunki nauki prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej: motywacja, kontrola i nagroda. W trakcie szczotkowania zębów szczoteczką elektryczną Braun Oral-B Stage Power dziecku stopniowo ukazuje się ukryty obraz. Chcąc odkryć cudowny obraz Disney'a maluch zaczyna myć zęby dłużej dzięki czemu podświadomie przestrzega dwu minutowego czasu szczotkowania. Wyjątkowy kalendarz rejestruje postępy dziecka i częstotliwość szczotkowań wyrabiając u dziecka nawyk regularnego mycia zębów. Aplikacja pozwala dziecku na zdobywanie nagród i odznak za prawidłowo wyszczotkowane zęby co zwiększa jakość i efektywność mycia zębów. Nagrodzony maluch czuje radość z wykonanej czynności i w ten sposób wypracowuje nawyk codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

 

szczoteczka bateryjna Oral-b


Zalety szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B w codziennej pielęgnacji ustnej dziecka.

 • ruch oscylacyjno-rotacyjny skutecznie usuwa płytkę nazębną i osady z zębów
 • niewielka główka czyszcząca dociera do tylnich zębów nie ocierają dziąseł i policzków
 • delikatne, elastyczne włókna dokładnie oczyszczają zęby nie podrażniając dziąseł
 • doskonale wyprofilowana rączka pozwala dziecku na wygodne szczotkowanie zębów, szczoteczka pasuje do małej dłoni dziecka i nie wyślizguje się podczas szczotkowania
 • popularne, bajkowe postacie skutecznie motywują dzieci do regularnego szczotkowania i zapewniają dobrą zabawę
 • szczoteczka przeznaczona jest do szczotkowania zębów u dzieci w wieku od 3 roku życia.

Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B nie posiada możliwości wymiany głowic szczotkujących. Szczoteczka dla dzieci Oral-b zasilana jest baterią typu AA.

Opakowanie zawiera szczoteczkę bateryjną Oral-B Stages Power Frozen z końcówką oraz baterię AA.