Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean HX9394/40 CERAMICZNA BIEL (Calgary)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31020B
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 1.4 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 839,00 zł
 • Niedostępny

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean HX9394/40

to kolejna odsłona flagowego modelu marki Philips Sonicare, tym razem w kolorze ceramicznej bieli. Kolorystyka całego zestawu nawiązuje do motywu śnieżnej bieli z elementami w kolorze srebra. Całość jak zawsze wygląda niezwykle elegancko i ekskluzywnie. To co wyróżnia zestaw Sonicare HX9394/40 to cztery końcówki wymienne o najwyższych parametrach czyszczenia.

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean HX9394/40 to najwyższy i najbardziej ekskluzywny model w rodzinie szczoteczkek sonicznych marki Philips. Zaawansowana technologia soniczna, liczne funkcje wspomagające jakość i bezpieczeństwo szczotkowania oraz różnorodność trybów pracy zapewniają najlepszą jakość czyszczenia zębów i pielęgnacji dziąseł. Szoteczka soniczna Diamond Clean zapewnia najlepszy efekt wybielania zębów dzięki intensywnemu usuwaniu zalegającej płytki nazębnej i uporczywych przebarwień. Zęby stają się bielsze już po tygodniu stosowania.

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean HX9394/40 najlepsza w codziennej pielęgnacji jamy ustnej

 

technologia soniczna szczoteczek Sonicare Diamond Clean

 

Mechanizm szczoteczki sonicznej Sonicare Diamond Clean generuje fale dźwiękowe, które wprawiają w ruch wymiatający włóknien końcówki czyszczącej. Ruch wymiatający określany jest przez wielu specjalistów jako najbardziej odpowiedni sposób szczotkowania zębów, który nie podrażnia dziąseł. Dynamiczna akcja czyszcząca towarzysząca szczotkowaniu zębów przy wykorzystaniu 31 000 drań na minunę, kieruje płyn w głąb przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąsłowej zwiększając efektywność i dokładność szczotkowania w miejscach niedostępnych dla manualnych i rotacyjnych szczoteczek do zębów. Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką soniczną zwiększa ochronę przeciw próchnicy w miejscach najbardziej narażonych na rozmnażanie się bakterii, które są także przyczyną chorób dziąseł. Mikrobąbelki, które powstają w jamie ustnej na skutek działania fal dźwiękowych wspomagają odrywanie płytki nazębnej dzięki czemu regularne stosowanie szczoteczki sonicznej zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego.

 

pięć trybów pracy w szczoteczce sonicznej Sonicare Diamond Clean

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean HX9394/40 posiada 5 trybów pracy różniących się intensywnością czyszczenia i długością czasu szczotkowania. Tryby pracy pozwalają na doskonałe dopasowanie intensywności szczotkowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • CLEAN - tryb codziennego szczotkowania, trwający 2 minuty, zapewnia dokładne oczyszczanie zębów
 • WHITE - tryb wybielający, 2,5 minutowy o zmiennej amplitudzie drgań, zapewnia dogłębne oczyszczanie i usuwanie intensywnych przebarwień
 • SENSITIVE - tryb delikatnego czyszczenia dedykowany dla osób z wrażliwymi dziąsłami
 • GUM CARE - ochrona dziąseł to tryb do subtelnego masaży dziąseł, który zapewnia odpowiednią stymulację krążenia w tkankach poprawiając ogólną kondycję dziąseł
 • DEEP CLEAN - głębokie doczyszczanie to tryb dedykowany dla osób borykających się z zalegającą płytką nazębną i przebarwieniami.

 

końcówka Sonicare Adaptive Clean usuwa 10 razy więcej płytki nazębnej

 

Najbardziej efektywna końcówka Sonicare Adaptive Clean zapewnia najdokładniejsze czyszczenie zębów i miejsce trudnodostępnych dla klasycznych szczoteczek do zębów. Badania pokazują, że końcówka Adaptive Clean usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej dając niesamowite uczucie czystości i wypolerowanych zębów. Dzięki wyjątkowej budowie i zastosowaniu gumowych elementów w budowie główki, końcówka dopasowuje się do unikalnego kształtu Twoich zębów dzięki czemu powierzchnia czyszczenia zwiększa się nawet czterokrotnie. Podczas czyszczenia zębów wzdłuż linii dziąseł gumowe boki amortyzują nadmierny nacisk stosowany podczas szczotkowania co sprawia, że szczoteczka soniczna z końcówką Adaptive Clean jest wyjątkowo delikatna nawet dla najbardziej wrażliwych dziąseł.

 

końcówka Sonicare Diamond Clean skutecznie rozbija zalegającą płytkę nazębną

 

Końcówka Diamond Clean dzięki odpowiednio uformowanym, różniej twardości włóknom, doskonale rozbija zalegającą wzdłuż linii dziąseł płytkę nazębną. Końcówka Diamond Clean dedykowana jest dla osób borykających się z problemem kamienia nazębnego, gdyż doskonale poleruje powierzchnię szkliwa opóźniając formowanie się płytki nazębnej. Włókna ułożone w kształcie rombu zapewniają dokładne szczotkowanie i ochronę dziąseł.

 

funckje Timer i Quadpacer w szczteczce sonicznej Diamond Clean

 

Funkcje kontroli czasu szczotkowania - Smartimer oraz QuadPacer pomagają kontrolować czas szczotkowania dając pewność dobrze umytych zębów. Smartimer uruchomiony w określonym trybie szczotkowania sygnalizuje upływający czas potrzebny na właściwą pielęgnację jamy ustnej. QuadPacer sygnalizuje czas 30 sekund potrzebny na czyszczenie ćwiartki łuku zębowego.

 

nowoczesne sposoby ładowania szczoteczki Diamond Clean

 

W zestawie szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Diamond Clean HX9394/40 znajdują się dwie ładowarki. Szklana ładowarka w formie efektownej szklanki z grubego szkła (ładowarka indukcyjna) zapewnia szybkie ładowanie szczoteczki sonicznej w warunkach domowych. Ładowarka w formie szklanego kubeczka w połączeniu ze szczoteczką Diamond Clean o ceramicznej rękojeści w kolorze śnieżnej bieli tworzą efektowny element wystroju każdej łazienki. Eleganckie, wykonane z dbałością o każdy szczegół etui zamykane magnetycznie posiada opcję ładowania poprzez USB, co zwiększa komfort użytkowania podczas podróży. Etui posiada wytłoczenia będące miejscem na szczoteczkę soniczną Diamond Clean oraz dwie końcówki wymienne.

 

Skład zestawu szczoteczki sonicznej Philips Sonicare Diamond Clean HX9394/40

 • szczoteczka soniczna Diamond Clean w kolorze ceramicznej bieli
 • 2 końcówki wymienne Diamond Clean
 • 2 końcówki wymienne Adaptive Clean
 • szklana ładowarka
 • baza ładująca pod szklankę
 • etui podróżne z miejscem na rękojeść i dwie końcówki wymienne
 • przewód USB
 • wtyczkę ścienną z gniazdem USB
 • 4 higieniczne osłonki na końcówki wymienne.