Oferta hurtowa - kliknij tutaj

TANDEX Flexi 25szt. BOX 1.20-8.0mm (FIOLETOWE) - szczoteczki międzyzębowe (medium)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 39029
 • Producent: Tandex
 • Waga: 0.13 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 62,50 zł brutto
 • szt.
 • 62,50 zł 59,90 zł
 • Niedostępny

Opis szczoteczek TANDEX Flexi:

Szczoteczki międzyzębowe TANDEX Flexi charakteryzują się bardzo estetyczną, ergonomiczną i miłą w dotyku rączką. Bardzo często są wykorzystywane w gabinetach stomatologicznych przez higienistki.

Włókna Flexi są miękkie, a zarazem sprężyste, dzięki czemu mają doskonałe właściwości czyszczące i masujące. Czyszczą delikatnie i skutecznie, a włókna nie deformują się po jednokrotnym wprowadzeniu w przestrzeń.

Szczoteczki Flexi są pakowane po sześć sztuk w wygodne, sztywne, plastikowe zamykane pudełko, w którym można przechowywać szczoteczki przez dowolny czas bez obawy o ich zniszczenie, zgniecenie.

Opakowanie BOX zawiera 25 szczoteczek TANDEX Flexi


Rozmiary szczoteczek TANDEX Flexi:

Szczoteczki Flexi są dostępne w 9 rozmiarach, łatwo rozpoznawalnych dzięki różnym kolorom kauczuku rączek. Drucik w główce, na którym osnute są miękkie włókna, jest pokryty plastikiem bezpiecznym dla zębów, dziąseł i uzupełnień protetycznych (koron i mostów).


Tabelka rozmiarów szcz. TANDEX Flexi:

TANDEX Flexi rozmiaryUżywanie szczoteczek międzyzębowych TANDEX Flexi:

Wraz ze wzrastającą wiedzą o znaczeniu higieny jamy ustnej w profilaktyce nie tylko próchnicy, ale także wielu poważnych chorób i dolegliwości jamy ustnej i innych, producenci dostarczają coraz to nowsze, udoskonalone środki do higieny jamy ustnej. Szczególne miejsce zajmują produkty do szeroko rozumianej higieny przestrzeni międzyzębowych. Służą zarówno do profilaktyki chorób przyzębia, jak i czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz wszelkiego rodzaju uzupełnień protetycznych (mostów, koron). Są wręcz niezbędne do higieny stałych aparatów ortodontycznych i implantów.

Seria czyścików międzyzębowych Flexi duńskiej firmy TANDEX odpowiada na to zapotrzebowanie wszystkich zainteresowanych higieną jamy ustnej. Czyściki zostały zaprojektowane w skandynawskich laboratoriach z wielką starannością o każdy szczegół. Przy projektowaniu brał udział znany profesor Svend Ulrich Jensenem z Uniwersytetu w Goeteborgu. Szczoteczki TANDEX Flexi stanowią odpowiedź na wymagania i zapotrzebowanie stomatologów oraz pacjentów na całym świecie.
TANDEX Flexi rodzinka


OPAKOWANIE ECO ZAWIERA 25 SZCZ. TANDEX FLEXI