WHITEWASH NANO Micro-Riser Expanding Floss 25m - wybielająca nić pęczniejąca z nano hydroksyapatytem

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 43470
 • Producent: Whitewash
 • Waga: 0.03 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Dostawa od: 11,90 zł
 • szt.
 • 15,90 zł
 • Niedostępny

Produkty serii WIHTEWASH NANO zostały opracowane przez stomatologów w Wielkiej Brytanii, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie higieny jamy ustnej. Produktu linii NANO wykorzystują zaawansowaną technologię Enamel Repair Technology, dzięki czemu skutecznie remineralizują oraz rozjaśniają zęby usuwając osad z powierzchni szkliwa.

Nić Micro-Riser to jeden z produktów najnowszej linii WHITEWASH NANO z nano cząsteczkami hydroksyapatytu, które skutecznie i trwale odbudowują strukturę szkliwa. Przestrzenie międzyzębowe są miejscem, w którym próchnica atakuje najczęściej. Regularne stosowanie nici, która wspomaga remineralizację szkliwa, chroni zęby przed próchnicą i gromadzeniem się trudnej do usunięcia płytki nazębnej.

Formuła Micro-Riser użyta w nici WHITEWASH NANO pozostawia na szkliwie warstwę ochronną, która opóźnia gromadzenie się płytki nazębnej oraz chroni zęby przed działaniem kwasów. Nić WHITEWASH NANO Micro-Riser zbudowana jest z niezwykle miękkich włókien, które zmieniają swoją objętość pod wpływem wilgoci. Taka forma zapewnia jeszcze efektywniejsze czyszczenie, gdyż nić pod wpływem śliny, włożona w przestrzeń zwiększa swoją objętość dopasowując się do kształtu i wielkości przestrzeni międzyzębowych. Zwiększona powierzchnia nici zapewnia dokładniejsze oczyszczanie miejsc trudnodostępnych a także zapobiega podrażnianiu brodawek dziąsłowych. Ksylitol wyrównuje pH w jamie ustnej wspomagając ochronę przeciwpróchniczą.

Stosowanie: Stosowanie: Optymalna długość nici do jednorazowego zabiegu to 50cm. Nić należy ułożyć w dłoniach zgodnie z upodobaniem. Czyścić kolejno przestrzeń po przestrzeni zachowując ostrożność podczas przeciągania nici przez styczną. Dla najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie pozostałych nici z produktami linii WHITEWASH NANO. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Skład: Cera Microcristallina, Cyclodextrin, Aroma, Menthol, Xylitol, Hydrated Silica, Hydroxyapatite, Ethylene/VA Copolymer, Sodium Saccharin, Potassium Sorbate, Limonene.

WhiteWash NANO