Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Zestaw Philips SONICARE HX8492/48 - AirFloss i szczoteczka soniczna Flex Care PLATINUM

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 30966
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 1 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 719,00 zł
 • Niedostępny

Zestaw Philips SONICARE HX8492/48

to doskonały krok w kierunku bielszego i zdrowszego uśmiechu. Zestaw Philips SONICARE HX8492/48 składa się z najwyższego modelu szczoteczki sonicznej Philips SONICARE FlexCare PLATINUM oraz irygatora bezprzewodowego najnowszej generacji Sonicare AirFloss. Szczoteczka elektryczna Sonicare zaprojektowana w technologii sonicznej zapewnia najlepszą jakość czyszczenia oraz dobroczynny masaż dziąseł. Irygator do zębów Sonicare AirFloss, który generuje mikro strzały napowietrzonego strumienia wody, dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, chroniąc zęby w miejscach gdzie najczęściej pojawia się próchnica.

 

Szczoteczka soniczna Sonicare Flex Care PLATINUM

to najwyższy i najbardziej zaawansowany model szczoteczek Philips Sonicare. Szczoteczka elektryczna Sonicare FlexCare PLATINUM zostałą zaprojektowana w technologii sonicznej dzięki czemu włókna szczoteczki wykonują ruch wymiatający, niezwykle skuteczny w usuwaniu płytki nazębnej oraz masażu i stymulacji dziąseł. Fale dźwiękowe wprawiają włosie szczoteczki w drgania soniczne, dzięki czemu w trakcie szczotkowania zębów, na skutek obecności śliny w jamie ustnej powstaje tysiące mikro bąbelków, które penetrują miejsca trudnodostępne oraz wspomagają odrywanie się płytki nazębnej. Trzy tryby pracy oraz możliwość ustawienia trzech stopni intensywności szczotkowania dla każdego trybu pozwala dopasować szczoteczkę i moc szczotkowania zębów do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

 

najlepsza jakość szczotkowania zębó z końcówką Sonicare Adaptive Clean

 

Końcówka Sonicare Adaptive Clean znajdująca się w zestawie usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu z klasyczną końcówką ProResult. Gumowa, nieco szersza główka zwiększa komfort szczotkowania oraz zwiększa powierzchnię czyszczenia.

Model Sonicare Flex Care PLATINUM określany jest mianem najlepszej szczoteczki rodzinnej, która dostosuje bezpieczeństwo użytkowania do potrzeb małych dzieci jak również intensywność usuwania płytki nazębnej u osób dorosłych. Wygodna rękojeść z elementami antypoślizgowymi dobrze leży w dłoni i zapewnia komfort szczotkowania. Proste menu oraz sposób obsługi szczoteczki nie sprawiają problemu dorosłym jak i dzieciom.

 

Irygator do zębów Sonicare Philips AirFloss

to innowacyjny sposób oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Nowa technologia z zastosowaniem mikrostrzałów o prędkości wyrzutu ok. 180km/h zdecydowanie odróżnia irygator AirFloss od pozostałych irygatorów do zębów, które generują strumień pulsacyjny. Irygator bezprzewodowy Sonicare AirFloss posiada 3 programy generujące odpowiednio jeden, dwa lub trzy mikro strzały strumienia wody z powietrzem. Potrójny strzał pozwala skutecznie osłabić i usunąć płytkę nazębną zalegającą w przestrzeniach międzyzębowych oraz usunąć resztki pokarmów. Udoskonalona, bardzo wydajna nasadka ma bardziej miękką końcówkę, która zapewnia szerszy strumień zwiększając komfort i dokładność irygacji. Irygator doskonale oczyszcza przestrzenie międzyzębowe a także jest idealnym rozwiązaniem podczas leczenia ortodontycznego. Bardzo duża prędkość mikro strzałów dokładnie wypłukuje resztki pokarmów z elementów stałego aparatu ortodontycznego.

 

technologia mikrostrzałów w irygatorze Sonicare Air

 

Skład zestawu Philips SONICARE HX8492/4

 • szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare PLATINUM
 • irygator bezprzewodowy Philips Sonicare AirFloss
 • końcówka Sonicare Adaptive Clean
 • dysza do irygatora
 • ładowarka indukcyjna
 • nasadka ochronna na końcówkę.