Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Zestaw produktów Philips SONICARE HX8492/46 - AirFloss i szczoteczka soniczna Healthy White

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 30967
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 1 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 599,00 zł
 • Niedostępny

Zestaw produktów Philips SONICARE HX8492/46

zapewni doskonałą pielęgnację całej jamy ustnej. Zestaw Philips Sonicare HX8492/46 składa się ze szczoteczki sonicznej Sonicare Healthy White PLUS oraz irygatora do zębów, zwanego wykałaczką wodno-powietrzną, Sonicare AirFloss. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare doskonale szczotkuje zęby usuwając zalegającą płytkę nazębną, uporczywe osady oraz przebarwienia przywracając zębom naturalną biel. Irygator bezprzewodowy Sonicare AirFloss za pomocą mikro strzałów dokładnie wypłukuje resztki pokarmów oraz płytkę nazębną z miejsc trudnodostępnych dla szczoteczki. Używając produkty do pielęgnacji jamy ustnej z zestawu produktów Philips Sonicare HX8492/46 mamy pewność, że zapewniamy najwyższą jakość czyszczenia zębów. Zestaw posiada jedną ładowarkę indukcyjną kompatybilną zarówno ze szczoteczką jak i irygatorem.

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Healthy White PLUS HX8911/01

to model tzw. wybielający, przeznaczony do intensywnego usuwania przebarwień i płytki nazębnej zgromadzonej na powierzchni szkliwa. Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką Sonicare Healthy White PLUS w szybki i widoczny sposób przywraca zębom naturalną biel. Mechanizm szczoteczki generuje fale dźwiękowe, które wprawiają włosie w ruch wymiatający. Włosie wykonuje 31 000 ruchów na minutę zapewniając najwyższą jakość czyszczenia zębów. Model Sonicare Healthy White PLUS posiada dwa tryby pracy; CLEAN (klasyczny) przeznaczony do codziennego szczotkowania zębów oraz WHITE (wybielający) przeznaczony do intensywnego usuwania przebarwień.

 

dwa tryby pracy szczoteczki sonicznej Sonicare Healthy White

 

Zaletom modelu szczoteczki Sonicare Healthy White jest niewątpliwie to, że każdy z dwóch trybów pracy można ustawić w trzech stopniach intensywności. Funkcja stopniowej regulacji mocy daje możliwość jeszcze lepszego dopasowania jakości szczotkowania do indywidualnych potrzeb Użytkownika. Dzięki temu szczoteczka soniczna Sonicare Healthy White doskonale sprawdza się jako model rodzinny, który spełni oczekiwania dorosłych domowników jak również będzie bezpieczna i delikatna dla dzieci.

 

Końcówka Diamond Clean wspomaga efekt wybielania zębów

Końcówka Sonicare Diamond Clean została zaprojektowana w jeszcze skuteczniejszego usuwania przebarwień i osadów znajdujących się na zębach. Uformowane na kształt diamentu, różnej twardości, gęsto utkane włókna zwiększają efektywność szczotkowania. Końcówka usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu z klasyczną końcówką ProResult. W połączeniu z intensywnością szczotkowania w trybie WHITE, końcówka Diamond Clean zapewnia dogłębne oczyszczanie przywracając zębom naturalną biel.

 

końcówka wybielająca Sonicare Diamond Clean

 

Irygator do zębów Sonicare AirFloss

określany mianem wykałaczki wodno-powietrznej, w przeciwieństwie do klasycznych irygatorów, działa na zasadzie mikrostrzałów. Woda zmieszana z powietrzem wydobywa się z dyszy z prędkością 180 km/h doskonale wypłukując resztki pokarmów z przestrzeni międzyzębowych. Irygator AirFloss działa w technologii mikro wystrzałów mieszaniny wody (płynów do płukania jamy ustnej) z powietrzem. Zaletą irygatora Sonicare AirFloss jest to, że do irygacji można stosować płyny do płukania jamy ustnej (bez rozcieńczania) co z pewnością spełni oczekiwania Pacjentów, którzy preferują stosowanie płukanek dentystycznych. Philips Sonicare AirFloss jest lekki, posiada mocny akumulator, który zapewnia dłuższą pracę urządzenia dzięki czemu doskonale sprawdza się jako urządzenie turystyczne.

 

Jak używać wykałaczki wodno-powietrznej AirFloss

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych polega na przyłożeniu dyszy do przestrzeni międzyzębowej a następnie wciskamy przycisk, który włącza mikro strzał. Siła wyrzutu mieszaniny wody z powietrzem rozchodzi się po zębach wypłukując resztki pokarmów i płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowej. Przykładamy dyszę kolejno do każdej przestrzeni międzyzębowej uruchamiając mikro strzały. Należy pamiętać, że irygator do zębów AirFloss nie generuje strumienia ciągłego i jego praca jest zupełnie odmienna od irygacji klasycznym irygatorem dentystycznym.

Ważne: Ze względu na ogromną prędkość wyrzutu nie można kierować dyszy bezpośrednio na dziąsło. Oddanie strzału bezpośrednio w kierunku brodawki dziąsłowej może spowodować jej krwawienie.

 

Zestaw produktów Philips SONICARE HX8492/46 zawiera

 • szczoteczkę elektryczną Sonicare Healthy White PLUS
 • irygator do zębów Sonicare AirFloss najnowszej generacji
 • końcówkę do szczoteczki Sonicare Diamond Clean w wersji Standard
 • końcówkę (dyszę) do irygatora AirFloss Silver
 • ładowarkę indukcyjną
 • nasadkę ochroną na końcówkę do szczoteczki.