BIOREPAIR Plus Wrażliwe Zęby 75ml - pasta przy nadwrażliwych zębach naprawiająca powierzchnię szkliwa w ulepszonej formule

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 03023
  • Producent: Coswell
  • Waga: 0.18 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 16,90 zł


Opis pasty do zębów BLANX BioRepair Plus Wrażliwe Zęby (DENTIL SENSIBILI):

Pasta do zębów BLANX BioRepair Plus Wrażliwe Zęby naprawia powierzchnię szkliwa i jest przeznaczona do codziennego stosowania. Została opracowana specjalnie do wrażliwych zębów. Odbudowuje naturalną barierę, która zmniejsza wrażliwość zębów. Chroni dziąsła oraz skutecznie zwalcza próchnicę i nieświeży oddech.

Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa.

Nowa pasta do zębów BLANX BioRepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera aktywne mikrocząsteczki MICROREPAIR 24% (mikrokryształy hydroksyapatytu) całkowicie identyczne z elementami mineralnymi tworzącymi zębinę i szkliwo. To właśnie z tego podobieństwa wynika fakt, iż mikrokryształy posiadają zdolność do odbudowy zębiny oraz szkliwa. Mikrocząsteczki tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów.

Pasta zawiera mikrokryształy hydroksyapatytu. Nie zawiera fluoru.

Cechy pasty BLANX BioRepair Plus Wrażliwe Zęby DENTI SENSIBILI:

- zawiera bioaktywne mikrocząsteczki odbudowujące szkliwo MICROREPAIR 24% (mikrokryształy hydroksyapatytu),
- naprawia powierzchniową strukturę szkliwa i zębiny,
- działa na powierzchnię zębów zmniejszając ich wrażliwość,
- łagodzi podrażnienia wywołane szczotkowaniem zębów,
- pomaga zwalczyć nadwrażliwość zębów i bolesność spowodowaną spożywaniem gorących lub zimnych napojów oraz słodyczy,
- zwalcza płytkę nazębną i kamień,
- nie zawiera związków fluoru, dzięki czemu może być stosowana nawet przez dzieci poniżej 7 roku życia.

Opis past do zębów z serii BLANX BioRepair Plus DENTIL SENSIBILI:

Pasty BLANX BioRepair Plus zostały opracowane dzięki badaniom naukowym prowadzonym w laboratoriach BLANX we współpracy z laboratorium LEBSC (Laboratorio di Strutturistica Chimica Ambientale e Biologica) Uniwersytetu w Bolonii. Zawierają bioaktywne mikrocząsteczki MICROREPAIR, które mają taką samą wielkość i skład jak szkliwo zębowe, i dzięki temu mają zdolność naprawiania mikroskopijnych, powierzchniowych uszkodzeń powstających na szkliwie i zębinie. Obecność jonów cynku dodatkowo pomaga przeciwdziałać powstawaniu osadu, kamienia nazębnego i próchnicy.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat past BLANX BioRepair Plus prosimy o zapoznanie się z broszurą oraz ulotką zamieszczoną poniżej:

Folder BioRepair
BioRepair Plus
Ulotka BioRepair
Broszura BioRepair


Skład: Aqua, Zinc  Hydroxyapatite (microRepair), Glycerin, Sorbitol, Cellulose, Gum, PEG-32, Silica, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate

Skład produktu: 03023 - Aqua, Zinc Hydroxyapatite (microRepair), Glycerin, Sorbitol, Cellulose, Gum, PEG-32, Silica, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Sodium Saccharin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate