BLANX WhiteShock System 50ml + LED (E427) - intensywny system do wybielania zębów (pasta 50ml + lampa LED-BITE)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 03066
  • Producent: Coswell
  • Waga: 0.16 kg
  • Dostępność: KILKA SZTUK W MAGAZYNIE KILKA SZTUK W MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 54,90 zł

Blanx ShockWhite system wybielającyNowość w wybielaniu! System BLANX WhiteShock wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, która działa każdego dnia gdy się uśmiechasz. System BLANX WhiteShock zawiera nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształki ActiluX, które działają naturalnie ze światłem tak, aby nie uszkodzić szkliwa zębów. Formuła ActiluX obecna w produktach BLANX WhiteShock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywna przez cały dzień.  Za każdym razem, gdy się uśmiechasz, formuła ActiluX reaguje ze światłem naturalnie wybielając.

Lampa BLANX LED-BITE została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formułą ActiluX. Po uruchomieni lampy zaświeci się niebieskie światło LED, natychmiast aktywując formułę ActiluX. System BLANX WhiteShock nie zawiera nadtlenków, ani środków chemicznych, które mogą powodować podrażnienia ze względu na swoje agresywne działanie. ActiluX ma ponadto właściwości hydrofilne, dzięki czemu jest w stanie  zapewnić skutecznie nawilżenie dziąseł.

Pasta zawiera fluorek sodu 950ppmF dzięki czemu chroni zęby przed próchnicą.


Produkty z serii BLANX WhiteShock:

1. Pasta BLANX WhiteShock 75ml wybielająco-ochronna
2. Pasta BLANX WhiteShock 50ml z nasadką LED wielokrotnego użytku
3. System BLANX WhiteShock - żel wybielający plus lampa LED
4. Płyn BLANX WhiteShock - płukanka odświeżająco-wybielająca
5. Sztyft BLANX WhiteShock - sztyft wybielający

BLANX WhiteShock system

Sposób użycia systemu BLANX WhiteShock:

1. Używaj pasty BLANX WhiteShock Treatment (tuba 50ml) załączonej do opakowania 3 razy dziennie, każdego dnia.
2. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów umieść lampę BLANX LED-BITE w ustach, opierając zęby na przezroczystych plastikowych częściach i zamknij usta.
3. Naciśnij przycisk i pozwól światłu lampy BLANX LED-BITE oświetlać zęby przez co najmniej minutę.
4. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze używaj lampy BLANX LED-BITE co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem lampy nałóż warstwę pasty BLANX WhiteShock (możesz rozprowadzić pastę palcem na przezroczystą nakładkę).
5. Po każdym użyciu przepłucz jamę ustną wodą.

Pamiętaj! Im więcej światła pada na formułę ActiluX, tym bardziej intensywne działanie wybielające!

WAŻNE! Lampa BLANX LED-BITE jest produktem wielokrotnego użytku (baterie lampy są wymienne)! Po zużyciu tubki pasty 30ml załączonej do opakowania, użyj BLANX LED-BITE do przyspieszenia działania pasty do zębów BLANX WhiteShock. Światło emitowane przez nasadkę BLANX LED i lampę BLANX LED-BITE jest całkowicie nieszkodliwe.


Skład pasty BLANX WhiteShock 50ml: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite*, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cl 77891, CL 42090

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat systemu BLANX WhiteShock prosimy o zapoznanie się z ulotką zamieszczoną poniżej:

Ulotka BLANX WhiteShock