Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B AquaCare 4 - irygator bezprzewodowy

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 03949
 • Producent: Braun Oral-B
 • Waga: 0.7 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 299,00 zł brutto
 • szt.
 • 359,90 zł
 • Niedostępny

Oral-B AQUACARE 4 - bezprzewodowy irygator do zębów

Irygator turystyczny Oral-B AQUACARE 4 to nowoczesny irygator bezprzewodowy do zębów. Posiada ponadczasowy, elegancki wygląd, został wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Irygator turystyczny Oral-B AQUACARE 4 zapewnia efektywną irygację całej jamy ustnej, dokładnie usuwa resztki pokarmów z miejsc trudno dostępnych oraz zapewnia subtelny masaż dziąseł. Polecany jest do pielęgnacji implantów, mostów oraz koron, a także zapewnia odpowiednią higienę jamy ustnej osób noszących stały aparat ortodontyczny.

Irygator do zębów Oral-B AQUACARE 4 z technologią Oxyjet usuwa więcej bakterii beztlenowych, które mogą powodować choroby dziąseł. Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 4 generuje dwa rodzaje strumienia, które zapewniają precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz delikatne oczyszczanie miejsc szczególnie wrażliwych. Dwa poziomy intensywności pozwalają na dopasowanie mocy irygatora do indywidualnych potrzeb Użytkownika. Ciśnienie w irygatorze bezprzewodowym Oral-B AQUACARE 4 zostało zoptymalizowane w celu spełniania standardów bezpieczeństwa higieny jamy ustnej.

 

Zalety irygatora do zębów Oral-B AquaCare 4

Dwa rodzaje strumienia czyszczącego

Irygator Oral-B AQUACARE 4 posiada dyszę, która generuje dwa rodzaje strumienia czyszczące. Strumień punktowy zapewnia precyzyjną irygację miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe wypłukując resztki pokarmów i płytkę nazębną. Zalecany jest do codziennej, intensywnej irygacji. Strumień rotacyjny przeznaczony jest do delikatnego oczyszczania miejsc wrażliwych oraz do masażu dziąseł. Możliwość zmiany rodzaju strumienia pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

 

Oral-B AquaCare 4 dwa tryby pracy

 

Technologia OXYJET

Technologia OXYJET wzbogaca strumień wody o mikro pęcherzyki powietrza, które zwiększają efektywność czyszczenia. Woda z tlenem eliminuje więcej bakterii beztlenowych, mogących być przyczyną chorób dziąseł. Ponadto mikro bąbelki powietrza sprawiają, że strumień wody jest niezwykle delikatny dla tkanek miękkich stąd irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 4 jest szczególnie polecany dla osób z delikatnymi dziąsłami oraz paradontozą, a także do masażu dziąseł.

 

Irygator Oral-B AquaCare 4 z technologią Oxyjet

 

Dwa tryby pracy - intensywny i delikatny

Oral-B AQUACARE 4 to bezprzewodowy irygator do zębów, który posiada 2 stopnie intensywności czyszczenia. Możliwość regulacji mocy ciśnienia strumienia pozwala na dostosowanie intensywności irygacji do potrzeb i stanu zdrowia Użytkownika. Zmiana intensywności sprawia, że irygator Oral-B AQUACARE 4 polecany jest dla dorosłych i dzieci. Zapewni dokładną irygację miejsc trudno dostępnych jak również subtelny masaż dziąseł.

 

jak używać irygator do zebów Oral-B AquaCare 4

 

Dwa tryby uwalniania strumienia czyszczącego

Irygator do zębów Oral-B AQUACARE 4 posiada funkcję zmiany pulsacji strumienia czyszczącego. Tryb ciągły to klasyczny strumień pulsacyjny, który zapewnia ciągłą irygację jamy ustnej. Tryb na żądanie (On Demand) sprawia, że strumień wody uwalniany jest w chwili przyciśnięcia przycisku. Tryb na żądanie ma pełną kontrolę strumienia co w pewnych sytuacjach zwiększa komfort czyszczenia.

 

Irygator turystyczny Oral-B AquaCare 4

 

Skład zestawu irygatora do zębów Oral-B AQUACARE 4

 • irygator do zębów Oral-B AquaCare 4
 • jedna dysza czyszcząca,
 • ładowarka indukcyjna
 • instrukcja obsługi.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.