Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B AQUACARE 6 - bezprzewodowy irygator do zębów

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 03950
 • Producent: Braun Oral-B
 • Waga: 0.7 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 449,00 zł 379,00 zł
 • Niedostępny

BRAUN Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT - irygator bezprzewodowy do zębów

Nowoczesny irygator do zębów Oral-B AQUACARE 6 z technologią Oxyjet usuwa więcej bakterii beztlenowych, które mogą powodować choroby dziąseł. Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 generuje dwa rodzaje strumienia, które zapewniają precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz delikatne oczyszczanie miejsc szczególnie wrażliwych. Trzy poziomy intensywności pozwalają na dopasowanie mocy irygatora do indywidualnych potrzeb Użytkownika. Ciśnienie w irygatorze bezprzewodowym Oral-B AQUACARE 6 zostało zoptymalizowane w celu spełniania standardów bezpieczeństwa higieny jamy ustnej.

Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT posiada ponadczasowy, elegancki wygląd. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 zapewnia efektywną irygację całej jamy ustnej, dokładnie usuwa resztki pokarmów z miejsc trudno dostępnych oraz zapewnia subtelny masaż dziąseł. Polecany jest do pielęgnacji implantów, mostów oraz koron, a także zapewni odpowiednią higienę jamy ustnej osób noszących stały aparat ortodontyczny.

 

irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6

 

Dlaczego warto używać irygator do zębów Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT

 

Technologia OXYJET dla delikatnych dziąseł

Oral-B AQUACARE 6 technologia oxyjet

Technologia OXYJET wzbogaca strumień wody o mikro pęcherzyki powietrza, które zwiększają efektywność czyszczenia. Woda z tlenem eliminuje więcej bakterii beztlenowych, mogących być przyczyną chorób dziąseł. Ponadto mikro bąbelki powietrza sprawiają, że strumień wody jest niezwykle delikatny dla tkanek miękkich stąd irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 jest szczególnie polecany dla osób z delikatnymi dziąsłami oraz paradontozą, a także do masażu dziąseł.

 

Dwa rodzaje strumienia dla jeszcze efektywniejszej irygacji

jak używać iryagtor Oral-B AQUACARE 6

Irygator Oral-B AQUACARE 6 posiada dyszę, która generuje dwa rodzaje strumienia czyszczącego. Strumień punktowy zapewnia precyzyjną  irygację miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe wypłukując resztki pokarmów i płytkę nazębną. Zalecany jest do codziennej, intensywnej irygacji. Strumień rotacyjny przeznaczony jest do delikatnego oczyszczania miejsc wrażliwych oraz do masażu dziąseł. Możliwość zmiany rodzaju strumienia pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

 

Dwa tryby uwalniania strumienia zwiększają komfort irygacji

Braun Oral-B AQUACARE 6 delikatny irygator do zębów

Irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT posiada funkcję zmiany pulsacji strumienia czyszczącego. Tryb ciągły to klasyczny strumień pulsacyjny, który zapewnia ciągłą irygację jamy ustnej. Tryb na żądanie (On Demand) sprawia, że strumień wody uwalniany jest w chwili przyciśnięcia przycisku. Tryb na żądanie ma pełną kontrolę strumienia co w pewnych sytuacjach zwiększa komfort czyszczenia.

 

Trzy poziomy intensywności czyszczenia

jak używać irygator do zębów Oral-B AQUACARE 6

Braun Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT to bezprzewodowy irygator do zębów, który posiada 3 stopnie intensywności czyszczenia. Możliwość regulacji mocy ciśnienia strumienia pozwala na dostosowanie intensywności irygacji do potrzeb i stanu zdrowia Użytkownika. Zmiana intensywności sprawia, że irygator Oral-B AQUACARE 6 PRO EXPERT polecany jest dla dorosłych i dzieci. Zapewni dokładną irygację miejsc trudno dostępnych jak również subtelny masaż dziąseł.

 

Bezprzewodowy charakter urządzenia pozwala na irygację w każdych warunkach

najlepszy irygator bezprzewodowy Oral-B AquaCare 6

Irygator Oral-B AQUACARE 6 posiada wbudowany akumulator, który pozwalana na użytkowanie irygatora w każdych warunkach. Integralny zbiornik z wodą pozwala na łatwe napełnianie oraz swobodną irygację całej jamy ustnej. Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że irygator bezprzewodowy Oral-B AQUACARE 6 doskonale sprawdzi się w podróży, pracy czy szkole.

 

Jak używać irygator od zębów Oral-B AQUACARE 6?

Specjaliści zalecają przeprowadzenie irygacji jamy ustnej przed szczotkowaniem zębów. Irygator oczyszcza miejsca trudno dostępne z resztek pokarmów i zalegającej płytki nazębnej, dzięki czemu późniejsze szczotkowanie zębów staje się efektywniejsze. Przystępując do irygacji należy napełnić zbiornik letnią wodą. Ustawiamy właściwe dla własnych potrzeb parametry urządzenia i przystępujemy do irygacji. Czyścimy całą jamę ustaną przykładając dyszę do miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Długość irygacji to kwestia indywidualna, zależna od wprawy oraz oczekiwań Użytkownika.

 

Skład zestawu irygatora bezprzewodowego Oral-B AQUACARE 6

 • irygator do zębów Oral-B AquaCare 6
 • dwie dysze czyszczące ze znacznikami dla każdego użytkownika,
 • ładowarka indukcyjna
 • instrukcja obsługi.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.