Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B Precision Clean 1szt. EB20-1 - klasyczna końcówka do szczoteczki elektrycznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 04031
  • Producent: Braun Oral-B
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 14,90 zł 12,90 zł
  • Niedostępny

Końcówka Precision Clean do szczoteczki elektrycznej Braun Oral-b HappyECO została rozkompletowana z większego zestawu (2, 4 lub 8 sztuk) dzięki czemu posiada wyjątkowo atrakcyjną cenę. Każda końcówka jest hermetycznie zapakowana i posiada numer seryjny.

Nowa końcówka Precision Clean EB20 pozwala cieszyć się zdrowymi dziąsłami i uczuciem świeżości jamy ustnej. Zaawansowany system włókien końcówki usuwa więcej płytki nazębnej i czyści dokładniej niż zwykła szczoteczka. Główka o kształcie otaczającym cały ząb została zaprojektowana, aby usuwać osad oraz masować wzdłuż linii dziąseł.

Końcówka zawiera niebieskie włókna Indicator, które pomagają kontrolować stopień zużycia końcówki. Przy prawidłowym szczotkowaniu, dwa razy dziennie po dwie minuty, jasnoniebieski kolor wyblaknie do połowy po około 3 miesiącach, co oznacza, że czas wymienić końcówkę.

W porównaniu do modelu końcówki EB17 główka nowej końcówki EB20 jest większa (owalny kształt) i posiada dłuższe i gęstsze włókna (około 29% więcej włókien), dzięki czemu czyszczenie jest jeszcze bardzie delikatne i skuteczne!

Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.


BRAUN Oral-B Precision Clean


Cechy końcówki BRAUN Oral-B Precision Clean (FlexiSoft):

1. Główka o kształcie otaczającym cały ząb jest większa (owalny kształt).
2. Posiada dłuższe i gęstsze włókna (około 29% więcej włókien).
3. Włókna Indicator blednąc do połowy, sygnalizują potrzebę wymiany końcówki.
4. Końcówka pasuje do wszystkich modeli szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B z wyjątkiem modeli CrossAction, Sonic oraz Pulsonic.- oraz serii szczoteczek iO.

W opakowaniu znajduje się 1 końcówka.