Oferta hurtowa - kliknij tutaj

ELUDRIL Care płyn do płukania jamy ustnej o działaniu antybakteryjnym 500ml

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 09113
 • Producent: Pierre Fabre
 • Waga: 0.68 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 23,90 zł brutto
 • szt.
 • 24,90 zł

ELUDRIL Care płyn do płukania jamy ustnej do codziennego stosowania

Eludril Care to pozabiegowy płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony do codziennego stosowania jako doskonałe uzupełnienie pielęgnacji jamy ustnej. ELUDRIL Care został stworzony do walki z płytką nazębną i kamieniem. Płyn do płukania jamy ustnej ELUDRIL Care zawiera chlorheskydynę oraz chlorek cetylopirydyny, które działają antybakteryjnie, redukują zalegającą płytkę nazębną oraz opóźniają jej gromadzenie nie dopuszczając do powstania kamienia nazębnego.

Zalegająca płytka nazębna i bakterie z nią powiązane są powodem powstawania stanów zapalnych i chorób dziąseł. Brak odpowiedniej higieny jamy ustnej czy niewłaściwa technika szczotkowania zębów sprzyja formowaniu się płytki nazębnej w kamień nazębny. Płyn do płukania jamy ustnej ELUDRIL Care ogranicza formowanie się płytki nazębnej,redukuje stany zapalne i wspomaga prawidłową higienę jamy ustnej. Miętowy smak płukanki dentystycznej ELUDRIL Care umila stosowanie i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Eludril Care płyn do płukania jamy ustnej

Właściwości składników płynu do płukania jamy ustnej ELUDRIL Care

 • chlorek cetylpirydyny 0,05% - zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej będącej główną przyczyną próchnicy oraz zapalenia dziąseł,
 • chlorheksydyna 0,05% - wspomaga usuwanie płytki bakteryjnej, przyspiesza gojenie tkanek,

Płyn ELUDRILCare przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Jej działanie zostało testowane pod kontrolą odontologiczną i pediatryczną. Stosowanie płynu do płukania jamy ustnej Eludril Care nie powoduje zaburzeń flory bakteryjnej. Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym zalecany jest do stosowania po leczeniu implantologicznym, dla osób z tendencją do stanów zapalnych i krwawienia dziąseł, podczas leczenia ortodontycznego oraz dla osób noszących protezy zębowe. Polecany jest także do stosowania w fazie podtrzymującej po postępowaniu stomatologicznym.

 

Stosowanie: Płyn do płukania jamy ustnej ELUDRIL Care należy stosować po szczotkowaniu zębów. Zaleca się płukać jamę ustną 15ml, nierozcieńczonego płynu przez 30 sekund. Nie należy połykać płynu oraz płukać ust wodą po zastosowaniu płukanki.

Skład płynu do płukania jamy ustnej Eludril Care

Water (Aqua), Propylene Glygol, Xylitol, Glycerin, Cetylpyrydinium Chloride, Chlorheksidine Digluconate, Flavor (Aroma), Lactic Acid, Limonene, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Acesulfame, Red 40 Cl16035,Sodium Propionate.