Oferta hurtowa - kliknij tutaj

INNOVA Splat płyn do płukania jamy ustnej znoszący nadwrażliwość zębów 220ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 38187
  • Producent: Splat Kosmetika
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 35,90 zł
  • Niedostępny

INNOVA Splat płyn do płukania jamy ustnej

 

blokuje wrażliwość zakończeń nerwowych szybko i skutecznie znosząc nadwrażliwość zębów. Amorficzny nanohydroksyapatyt wapnia mHAP jest analogiczny do substancji, z której składa się szkliwo. Ma wysokie działanie remineralizujące ubytki w szkliwie, skutecznie wzmacnia zeby i jednocześnie łagodzi ból związany z nadwrażliwością. Już po pierwszym użyciu mHAP głęboko przenika do uszkodzeń na powierzchni zębów i do ognisk demineralizacji szkliwa powodując, że struktura szkliwa staje się bardziej szczelna i mocniejsza. Stosowanie w codziennej pielęgnacji jamy ustnej produktów z hydroksyapatytem w nano cząsteczkach rozjaśnia zęby i zapewnia najlepszą ochronę przed próchnicą dla dzieci i dorosłych.

INNOVA Splat płyn do płukania jamy ustnej zawiera enzym Tanazy, który rozszczepia zawarte w herbacie, kawie i papierosach związki dzięki czemu delikatnie, równomiernie i bardzo skutecznie rozjaśnia szkliwo. W składzie płynu znajduje się również ekstrakt z pestek winogron, który eliminuje rozwój bakterii próchnicy.  Witamina E i polifenole (eukaliptus, tymol i anetol) dbają o zdrowie dziąseł.
 
W celu uzyskania lepszych efekty płyn INNOVA należy stosować jako uzupełnienie szczotkowania zębów pastami INNOVA Sensitive.INNOVA pasta P6

INNOVA Splat płyn do płukania jamy ustnej zapewnia najskuteczniejszą ochronę przed próchnicą, nadwrażliwością zębów oraz przywraca naturalną biel uśmiechu

 

INNOVA pasta P1 mHAP w terapeutycznej dawce 2,25% odbudowuje szkliwo
INNOVA pasta P3 innowacyjny enzym Tannase (tanazy) starannie rozjaśnia szkliwo

 

 

 

 

 

 

 Sposób użycia: Płyn do płukania ust INNOVA Splat należy stosować po posiłku oraz po umyciu zębów. Do nakrętki nalać płyn i tak odmierzoną porcją należy wypłukać jamę ustną. Płukanki nie należy rozcieńczać z wodą. Przez około minutę powinno płukać się jamę ustną a następnie wypluć. Nie połykać. W celu uzyskania lepszego efektu można po zastosowaniu płynu INNOVA nie płukać ust wodą i powstrzymać się od jedzenia i picia przez około 30 minut.INNOVA pasta P5

INNOWA Splat płyn do płukania jamy ustnej nie zawiera SLS, fluoru, chlorheksydyny, środków powierzchniowo czynnych, triklosanu, sacharynianu sodu.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat past INNOVA prosimy o zapoznanie się z broszurą zamieszczoną poniżej:

Broszura INNOVA


Skład: Aqua, Glycerin, Hydroxyapatite (nano), Calcium Lactate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-20, PEG-8, Xanthan Gum, Aroma, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Anethole, Eucalyptol, Sucralose, Thymol, Tannase, Limonene.