Oferta hurtowa - kliknij tutaj

MEGASONEX MB1 SOFT końcówki do szczoteczki Megasonex - 2szt.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 25202
  • Producent: MEGASONEX
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 44,90 zł

Końcówki do szczoteczki MEGASONEX - miękkie końcówki dla delikatnych dziąseł.

 

Końcówki do szczoteczki MEGASONEX z miękkim włosiem to doskonała propozycja dla osób mających delikatne dziąsła lub będących po zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej.

Łagodna dla dziąseł końcówka do szczoteczki MEGASONEX łączy skuteczność i dokładność w oczyszczaniu jamy ustnej z delikatnością i pielęgnacją dziąseł. Gwarantuje skuteczne pozbycie się zalegającej płytki nazębnej i zapewnia subtelny masaż dziąseł. Zróżnicowana długość odpowiednio uformowanych włókien zwiększa efektywność doczyszczania miejsce trudno dostępnych w jamie ustnej. Linia włosia w kształcie zygzaka sprawia, że włókna otaczają zdecydowanie większą powierzchnię zęba niż włókna klasycznych szczoteczek do zębów co zwiększa dokładność i jakość szczotkowania zębów.

Końcówki do szczoteczek są zaprojektowane tak, by zachowały swój kształt oraz efektywność działania przez około trzy miesiące normalnego użytkowania. Dodatkowo przy korzystaniu ze szczoteczki występuje samoistna dezynfekcja głowic. Ultradźwięki są nieszkodliwe dla człowieka, ale wywierają zabójczy wpływ na mikroorganizmy oraz bakterie osadzone na zębach i w całej jamie ustnej. Jednak tak naprawdę szybkość zużywania się końcówek jest sprawą bardzo indywidualną i w dużym stopniu zależy równieżod przyzwyczajeń i sposobu szczotkowania.

Pamiętaj, że nie należy przyciskać szczoteczki zbyt mocno do powierzchni zębów. Pozwól ultradźwiękom na wykonanie za Ciebie "brudnej roboty". Szkliwo i dziąsła będą Ci za to bardzo wdzięczne. W ten sposób unikniesz również potrzeby częstego wymieniania końcówek szczoteczki wskutek ich nadmiernego zużycia.

W opakowaniu znajdują się 2 końcówki MEGASONEX MB1 z miękkim włosiem.

końcówki z miękkim włosiem megasonex