Irygator do zębów PANASONIC EW 1611 z technologaią ultradźwiękową zwiększającą efektywność irygacji

Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31281
  • Producent: Panasonic
  • Waga: 1.5 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE (CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OD 1 DO 3 DNI ROBOCZYCH) DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE (CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OD 1 DO 3 DNI ROBOCZYCH)
  • Dostawa od: 13,90 zł
  • szt.
  • 369,00 zł
Irygator do zębów PANASONIC EW 1611 z technologaią ultradźwiękową zwiększającą efektywność irygacji

Irygator Panasonic EW1611 to pierwszy irygator stacjonarny marki Panasonic, której niezawodne irygatory bezprzewodowe zdobyły najwyższe uznanie Użytkowników na całym świecie.

PANASONIC EW1611 to nowoczesne urządzenie irygujące stanowiące uzupełnienie potrzeb związanych z profesjonalną higieną jamy ustnej. Irygator do zębów posiada nowoczesny design i charakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. 10 stopniowa skala ciśnienia, doskonale wyprofilowana rękojeść, duży zbiornik na wodę oraz precyzyjne dysze zapewniają maksymalny poziom oczyszczania i komfort użytkowania. Irygacja nigdy nie była tak przyjemna i dokładna!

Iryagtor do zębów PANASONIC EW1611 pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc, niemożliwych do wyczyszczenia tradycyjną szczoteczką. Strumień wody precyzyjnie usuwa resztki pokarmu z przestrzeni międzyzębowych utrzymując wzorową higienę jamy ustnej. Używanie irygatora dentystycznego zapewnia doskonały masaż dziąseł powodując lepsze ukrwienie, a to znacznie poprawi ich ogólną kondycję. Irygator do zębów efektywnie czyści mosty, uzupełnienia protetyczne oraz elementy aparatu ortodontycznego.


TECHNOLIGIA ULTRADŹWIĘKOWA DLA JESZCZE LEPSZEGO OCZYSZCZANIA

Generowana przez irygator do zębów PANASONIC EW 1611 fala uderzeniowa znacząco zwiększa skuteczność oczyszczania miejsc trudnodostępnych, przez co pomaga usunąć więcej resztek jedzenia i płytki nazębnej przy porównywalnym z innymi irygatorami cieśnieniu strumienia wody.


irygator_do_zębów_Panasonic_ew1611_dysza


Irygator dentystyczny PANASONIC EW1611 doskonale oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, kieszonki dziąsłowe, a także zapewnia profesjonalny masaż dziąseł. Strumień wzmocniony technologią ultradźwiękową skuteczne obluzowuje płytkę nazębną wspomagając profilaktykę przeciw kamieniowi nazębnemu. Usunięcie bakterii chorobotwórczych z miejsc trudnodostępnych poprawia kondycję dziąseł i ogólny stan zdrowia jamy ustnej.


irygatror_dentystyczny_Panasonic_EW1611_technologia_ultradźwiękowa


NAJWYŻSZA MOC STRUMIENIA CZYSZCZĄCEGO

Irygator do zębów PANASONIC EW1611 wytwarza najwyższe ciśnienie mikropęcherzyków, które wspomagają usuwanie bakterii z miejsc trudnodostępnych dla szczoteczki do zębów podczas klasycznego szczotkowania. Deklarowana wartość ciśnienia to 646kPa (ok.6,5 bara).


irygator_do_zebow_Panasonic_ew1611_moc_strumienia 


10 STOPNIOWA, ELEKTORNICZNA REGULACJA MOCY CZYSZCZENIA Z SYSTEMEM PAMIĘCI USTAWIEŃ

Irygator dentystyczny PANASONIC EW1611 posiada 10 stopniową skalę ciśnienia, regulowaną elektronicznie. Szeroki zakres pozwala na pełną personalizację urządzenia i dostosowanie mocy urządzenia do indywidualnych potrzeb. System pamięci pozwala na odtworzenie mocy urządzenia przy każdorazowym uruchomieniu irygatora.irygatror_dentystyczny_Panasonic_EW1611_10_stopniowa_skala_cieśnieniaHIGIENA DZIĄSEŁ POPRZEZ STYMULACJĘ

Irygator do zębów PANASONIC EW1611 generuje strumień wody wypełniony pęcherzykami powietrza, który w doskonały sposób stymuluje odpowiednie obszary dziąseł. Około 1900 pulsów na minutę zapewnia delikatny masaż dziąseł poprawiając ich ukrwienie i ogólną kondycję.


irygator_do_zębów_Panasonic_ew1611_oczyszczanieMAGNETYCZNA RĄCZKA

Irygator PANASONIC EW1611 posiada magnetyczny otwór na rączkę w przewodowym stojaku co ułatwia przechowywanie i utrzymanie urządzenia w czystości. Brak uchwytów zmniejsza powierzchnię gromadzenia się kurzu oraz kwestię mechanicznego uszkodzenia. Dolna część rączki nie dotyka podłoża co zwiększa higienie przechowywania urządzenia.


irygator_do_zębów_Panasonic_ew1611_magnetyczna_raczka   
ew-1611 zbiornik na wodę     DUŻY ZBIORNIK NA WODĘ

Duży, 600 ml zbiornik na wodę zapewnia optymalny czas czyszczenia, bez konieczności częstego uzupełniania. Zbiornik można myć w zmywarce do naczyń.
 
   
ew-1611 podwójne gniazdo przewodu zasilającego     PODWÓJNE GNIAZDO PRZEWODU ZASILAJĄCEGO

Wygodne, podwójne gniazdo przewodu zasilającego pozwala wyciągnąć przewód z lewej lub z prawej strony dopasowując urządzenie do własnych potrzeb lokalizacyjnych.
 
   
ew-1611 wygodny stojak na dysze     WYGODNY STOJAK NA DYSZE

W zestawie z irygatorem PANASONIC EW 1611 znajduje się wygodny, kompaktowy uchwyt pozwala na higieniczne i wygodne przechowywanie dysz wymiennych w pozycji pionowej.Skład zestawu PANASONIC EW1611

1 x irygator dentystyczny Panasonic EW1611
2 x dysze wymienne do codziennej irygacji
1 x uchwyt na dysze wymienne z miejscem na 4ry końcówki


Irygator_dentystyczny_Panasonic_EW1611