Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANASONIC EW1511 - bezprzewodowy irygator do zębów - NOWOŚĆ

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31286
 • Producent: Panasonic
 • Waga: 1.5 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 372,90 zł brutto
 • szt.
 • 404,90 zł

Irygator do zębów PANASONIC EW-1511 - ultradźwiękowa technologia i nowoczesny desing

PANASONIC EW1511 to najnowszy irygator do zębów w rodzinie PANASONIC, który charakteryzuje minimalistyczny, nowoczesnym desing oraz ultradźwiękowa technologia strumienia wody. Nowoczesny irygator do zębów PANASONIC EW1511 to urządzenie bezprzewodowe, które jest gotowe do użycia w każdych warunkach i najlepiej zadba o zdrowie całej jamy ustnej. PANASONIC EW1511 jako jedyny irygator bezprzewodowy posiada 5 trybów pracy dzięki czemu jeszcze lepiej wpasowuje się w indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

Silny strumień wody wzmocniony technologią ultradźwiękową umożliwia szybkie i dokładne usunięcie najbardziej uporczywych osadów i zalegającej płytki nazębnej, która jest główną przyczyną ubytków próchnicowych oraz zapalenia dziąseł. Irygator do zębów PANASONIC EW1511 generuje ciśnienie maksymalne na poziomie 6,47 bara co zapewnia efektywne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej, zęby są czyste i zdrowie. Napowietrzony strumień wody zapewnia także doskonały masaż dziąseł powodując lepsze ukrwienie tkanek, wzmacnia dziąsła utrzymując je w doskonałej kondycji.

Ponadczasowy, minimalistyczny i bardzo elegancki wygląd spełni oczekiwania najbardziej wymagających. PANASONIC EW1511 został stworzony z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Jest niezwykle przyjemny w dotyku oraz łatwy w czyszczeniu.

 

PANASONIC EW1511 - skuteczne oczyszczenie zębów i najlepsza ochrona przed próchnicą i zapaleniem dziąseł

Miejsca trudno dostępne w jamie ustnej takie jak przestrzenie miedzyzębowe, anatomiczne kieszenie dziąsłowe oraz obszary przy pracach protetycznych (implanty, mosty, korony) to miejsca niedostępne dla włosia szczoteczek do zębów. Niewłaściwa higiena jamy ustnej i brak oczyszczania obszarów trudno dostępnych powoduje gromadzenie resztek pokarmów i płytki nazębnej. Zalegająca płytka bakteryjna jest przyczyną powstania próchnicy, zapalenia dziąseł, pojawienia się kamienia nazęnnego oraz chorób przyzębia.

Irygator do zębów PANASONIC EW1511 przy pomocy silnego strumienia wody wzmocnionego technologią ultradźwiękową dociera w miejsca trudno dostępne i dokładnie wypłukuje resztki pożywienia i płytkę nazębną pozostawiając w buzi doskonałe uczucie czystości. Chroni przed pojawieniem się zmian próchnicowych, minimalizuje ryzyko krwawienia oraz zapalenia dziąseł oraz nie dopuszcza do powstania kamienia nazębnego. Doskonale pielęgnuje prace protetyczne pozwalając na ich dłuższą "żywotność".

Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1511

PANASONIC EW1511 to irygator bezprzewodowy, który doskonale oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, kieszenie dziąsłowe oraz wszelkie prace protetyczne jak implanty, mosty czy korony. Jest niezastąpiony podczas leczenia ortodontycznego stałym aparatem ortodontycznym gdyż dokładnie wypłukuje resztki pokarmu z elementów aparatu zapewniają najwyższe uczucie czystości i komfortu. Zmniejsza zaleganie płytki nazębnej wokół zamków oraz oczyszcza przestrzenie międzyzębowego, które podczas leczenia ortodontycznego są niedostępne dla większości nici dentystycznych.

PANASONIC EW1511 - skuteczny irygator turystyczny

Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1511 posiada najwyższe ciśnienie maksymalne w porównaniu z obecnie dostępnymi irygatorami bezprzewodowymi na rynku. Mechanizm generuje ciśnienie maksymalne na poziomie 6,47 bara co zapewnia dokładne i niezwykle skuteczne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Wysokie ciśnienie doskonale sprawdza się podczas oczyszczania stałego aparatu ortodontycznego czy nierównej linii mocno stłoczonych zębów.

PANASONCI EW1511 - maksymane ciśnienie 6,47 bara

Strumień wody generowany przez irygator do zębów PANASONIC EW1511, przy pomocy 1600 pulsacji na minutę, usuwa luźny kamień nazębny oraz delikatnie stymuluje dziąsła. PANASONIC EW1511 wyróżnia się również tym, że posiada 5 trybów pracy, co jest zupełną nowością w przypadku irygatorów bezprzewodowych. Tryby pracy różnią się intensywnością i ciśnieniem strumienia czyszczącego przez co urządzenie doskonale wpasowuje się w indywidualne potrzeby i stan zdrowia jamy ustnej Użytkownika. Duży zbiornik o pojemności około 200ml pozwala na oczyszczanie zębów do 60 sekund. Może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci.

PANASONIC EW1511 - ultradźwiękowa technologia struminia wody

PANASONIC EW1511 to irygator do zębów, którego strumień wody wzmocniony został ultradźwiękową technologią, która zwiększa efektywność czyszczenia. Woda zmieszana jest z powietrzem dzięki czemu strumień o silnym ciśnieniu jest niezwykle łagodny w odbiorze i nie podrażnia delikatnych dziąseł. Mikro pęcherzyki powietrze wspomagają odrywanie się płytki nazębnej zwiększając skuteczność irygacji.

 

Skład zestawu PANASONIC EW1511

 • irygator do zębów PANASONIC EW1511,
 • dwie dysze do irygatora,
 • baza z miejscem na irygator oraz dwie dysze,
 • ładowarka z polską wtyczką.

Irygator do zębów PANASONIC EW1511 objęty jest 24 miesięczną gwarancją dystrybutora w PL.