Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANASONIC EW1513 ORTHO - irygator bezprzewodowy z końcówką ortodontyczną

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31282
 • Producent: Panasonic
 • Waga: 1.1 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 369,51 zł brutto
 • szt.
 • 419,90 zł

Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1513 - najlepszy irygator do zębów dla osób z aparatem ortodontycznym

PANASONIC EW1513 to irygator do zębów, który został wyposażony w specjalistyczną końcówkę ortodontyczną dzięki czemu zapewni najwyższa irygację jamy ustnej w szczególności Pacjentów ze stałym aparatem ortodontycznym. Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1513 to urządzenie bezprzewodowe, które jest gotowe do użycia w każdych warunkach. PANASONIC EW1513 jako jedyny irygator bezprzewodowy posiada 5 trybów pracy dzięki czemu jeszcze lepiej wpasowuje się w indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

Strumień wody wzmocniony technologią ultradźwiękową umożliwia szybkie i dokładne usunięcie najbardziej uporczywych osadów i zalegającej płytki nazębnej, która jest główną przyczyną ubytków próchnicowych oraz zapalenia dziąseł. Irygator do zębów PANASONIC EW1513 generuje ciśnienie maksymalne na poziomie 6,47 bara co zapewnia efektywne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej, zęby są czyste i zdrowie. Napowietrzony strumień wody zapewnia także doskonały masaż dziąseł powodując lepsze ukrwienie tkanek, wzmacnia dziąsła utrzymując je w doskonałej kondycji.

 

Panasonic EW1513

 

Ponadczasowy, minimalistyczny i bardzo elegancki wygląd spełni oczekiwania najbardziej wymagających. PANASONIC EW1513 został stworzony z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Jest niezwykle przyjemny w dotyku oraz łatwy w czyszczeniu.

 

PANASONIC EW1513 z końcówką ortodontyczną zwiększa higienę aparatu ortodontycznego

Miejsca trudno dostępne w jamie ustnej takie jak przestrzenie miedzyzębowe, anatomiczne kieszenie dziąsłowe oraz obszary przy pracach protetycznych (implanty, mosty, korony) to miejsca niedostępne dla włosia szczoteczek do zębów. Niewłaściwa higiena jamy ustnej i brak oczyszczania obszarów trudno dostępnych powoduje gromadzenie resztek pokarmów i płytki nazębnej. Zalegająca płytka bakteryjna jest przyczyną powstania próchnicy, zapalenia dziąseł, pojawienia się kamienia nazębnego oraz chorób przyzębia.

 

irygator bezprzewodowy Panasonic EW1513

 

Irygator do zębów PANASONIC EW1513 przy pomocy silnego strumienia wody wzmocnionego technologią ultradźwiękową dociera w miejsca trudno dostępne i dokładnie wypłukuje resztki pożywienia i płytkę nazębną pozostawiając w buzi doskonałe uczucie czystości. Chroni przed pojawieniem się zmian próchnicowych, minimalizuje ryzyko krwawienia oraz zapalenia dziąseł oraz nie dopuszcza do powstania kamienia nazębnego. Doskonale pielęgnuje prace protetyczne pozwalając na ich dłuższą "żywotność".

Leczenie ortodontyczne przy pomocy stałego aparatu ortodontycznego to również okres utrudnionej higieny jamy ustnej. Elementy aparatu znacznie utrudniają oczyszczanie zębów i miejsc trudno dostępnych przez co okres leczenia ortodontycznego sprzyja odkładaniu się pytki nazębnej, która jest główną przyczyną chorób zębów i dziąseł. Specjalistyczna końcówka ortodontyczna wspomaga usuwanie osadów, przebarwień i zalegające płytki bakteryjnej zwiększając efektywność codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Redukuje nieestetyczne naloty, które gromadzą się wokół elementów aparatu ortodontycznego oraz wspomaga oczyszczanie trudno dostępnych obszarów w jamie ustnej.

 

jak dbać o aparat ortodontyczny z Panasonic EW1513

 

Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1513 posiada najwyższe ciśnienie maksymalne w porównaniu z obecnie dostępnymi irygatorami bezprzewodowymi na rynku. Mechanizm generuje ciśnienie maksymalne na poziomie 6,47 bara co zapewnia dokładne i niezwykle skuteczne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Wysokie ciśnienie doskonale sprawca się podczas oczyszczania stałego aparatu ortodontycznego czy nierównej linii, mocno stłoczonych zębów.

Strumień wody generowany przez irygator do zębów PANASONIC EW1513, przy pomocy 1600 pulsacji na minutę, usuwa luźny kamień nazębny oraz delikatnie stymuluje dziąsła. PANASONIC EW1513 wyróżnia się również tym, że posiada 5 trybów pracy, co jest zupełną nowością w przypadku irygatorów bezprzewodowych. Tryby pracy różnią się intensywnością i ciśnieniem strumienia czyszczącego przez co urządzenie doskonale wpasowuje się indywidualne potrzeby i stan zdrowia jamy ustnej Użytkownika. Może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci.

PANASONIC EW1513 to irygator do zębów, którego strumień wody wzmocniony został ultradźwiękową technologią, która zwiększa efektywność czyszczenia. Woda zmieszana jest z powietrzem dzięki czemu strumień o silnym ciśnieniu jest niezwykle łagodny w odbiorze i nie podrażnia delikatnych dziąseł. Mikro pęcherzyki powietrze wspomagają odrywanie się płytki nazębnej zwiększając skuteczność irygacji.


Skład zestawu PANASONIC EW1513

 • irygator do zębów PANASONIC EW1513,
 • dysza klasyczna WEW0983,
 • dysza ortodontyczna WEW0984,
 • baza z miejscem na irygator oraz dwie dysze,
 • ładowarka z polską wtyczką.


Irygator do zębów PANASONIC EW1513 objęty jest 24 miesięczną gwarancją dystrybutora w PL.