Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANASONIC WEW0984 ORTHO 2szt. - dysze ortodontyczne do irygatora Panasonic

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31307
  • Producent: Panasonic
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 59,90 zł

Panasonic WEW0984 ORTHO - specjalistyczne dysze ortodontyczne do irygatorów Panasonic

Dysze Panasonic WEW0984 Ortho zostały stworzone w celu zwiększenia jakości irygacji jamy ustnej Pacjentów ortodontycznych. Stały aparat ortodontyczny znacznie utrudnia codzienną pielęgnację. Szczotkowanie zębów nie jest tak efektywne gdy na zębach znajduje aparat ortodontyczny dlatego aby dokładnie oczyścić jamę ustną użycie szczoteczki do zębów jest już niewystarczające.

Irygator do zębów doskonale wspomaga pielęgnację jamy ustnej i zwiększa efektywność oczyszczania zębów i aparatu ortodontycznego. Specjalistyczna dysza ortodontyczna zapewnia skuteczną irygację a dodatkowo usuwa płytkę nazębną z obszarów niedostępnych dla klasycznych produktów do higieny jamy ustnej. Skupiony pęczek elastycznych włókiem doskonale usuwa osady i płytkę nazębną z zębów i elementów aparatu ortodontycznego. Strumień wody wspomaga oczyszczanie obszarów niedostępnych dla włókien usuwając płytkę bakteryjną, która jest głównym powodem próchnicy czy zapalenia dziąseł. Końcówka ortodontyczna Panasonic WEW09840 Ortho stanowi połączenie zalet szczoteczki jednopęczkowej i dyszy do irygatora.

 

Panasonic WEW0984 Ortho dysza ortodontyczna do irygatora panasonic

 

Higiena jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego z końcówką Panasonic WEW0984 Ortho

Dokładne oczyszczenie zębów, obszarów trudno dostępnych i aparatu ortodontycznego wymaga użycia wielu specjalistycznych artykułów do higieny jamy ustnej. Codzienne mycie zębów i oczyszczanie jamy ustnej wymaga większego nakładu czasu i dokładności. Elementy aparatu ortodntycznego utrudniają mycie zębów i oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Wynikiem niewłaściwej higieny jest zalegająca płytka nazębna, która formuje się wokół zamków, na łuku aparatu czy w przestrzeniach międzyzębowych. Zalegająca płytka nazębna tworzy nieestetyczne przebarwienia i jest główną przyczyną próchnicy zębów, chorób dziąseł oraz nieprzyjemnego zapachu z ust.

 

Jak oczyszczać aparat ortodontyczny

 

Dysza ortodontyczna Panasonic WEW09840 Ortho zapewnia efektywne oczyszczanie zębów, aparatu ortodontycznego oraz obszarów trudno dostępnych w jamie ustnej. Strumień wody o wysokim ciśnieniu i pulsacji usuwa resztki pokarmów oraz redukuje zalegającą płytkę nazębną. Elastyczne włókna końcówki Panasonic WEW09840 Ortho wspomagają mechaniczne oczyszczanie zwiększając efektywność higieny jamy ustnej. Dokładnie usuwają osady z zębów i elementów aparatu ortodontycznego.

 

Końcówka ortodontyczna do irygatora Panasonic WEW0984

 

Końcówka Panasonic WEW0984 pasuje do irygatora do zębów Panasonic EW1511, EW1513, EW1311, EW1313, EW1211, EW1411, DJ10, DJ40. W opakowaniu znajdują się dwie dysze ortodontyczne Panasonic WEW0984.