Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SEYSSO Oxygen Travel bezprzewodowy irygator do zębów z trzema końcówkami

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 37771
 • Producent: SEYSSO
 • Waga: 0.9 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 299,00 zł 289,00 zł

Irygator do zębów SEYSSO Oxygen Travel to nowoczesne urządzenie bezprzewodowe, które zapewni doskonałą higienę jamy ustnej w każdych warunkach. SEYSSO Travel to nowość na rynku irygatorów dentystycznych, a specyfikacja i parametry kwalifikują go w gronie najlepszych urządzeń do codziennej irygacji jamy ustnej.

Stosowanie irygatora do zębów w pielęgnacji jamy ustnej to zdaniem większości specjalistów podstawa i niezastąpiony element codziennej higieny. Irygator w sposób dokładny, dogłębny i przede wszystkim nieabrazyjny usuwa resztki pokarmów i płytki nazębnej z miejsc trudno dostępnych wręcz niemożliwych do oczyszczenia podczas szczotkowania szczoteczką do zębów. Regularne stosowanie irygatora do zębów w widoczny sposób redukuje ilość zalegającej płytki nazębnej oraz opóźnia proces jej ponownego gromadzenia się w miejscach trudno dostępnych. Brak zalegającej płytki nazębnej ogranicza występowanie stanów zapalnych i chorób dziąseł. Stosowanie irygatora w codziennej pielęgnacji jamy ustnej to również skuteczny sposób wzmacniania oraz poprawy zdrowia i ogólnej kondycji dziąseł.

logo seysso

Irygator SEYSSO Oxygen Travel został zaprojektowany z myślą o pielęgnacji jamy ustnej całej rodziny. Trzy tryby pracy o różnej mocy ciśnienia pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie mocy czyszczenia do indywidualnych potrzeb domowników. Łatwy w obsłudze, lekki i poręczny zapewnia wysoki komfort użytkowania zarówno dla osób dorosłych jak i małych dzieci. Nowoczesny design, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz precyzja wykonania sprawiają, że irygator SEYSSO wyróżnia się na tle konkurentów.

Cechy irygatora bezprzewodowego SEYSSO Oxygen Travel, które wskazują, że jest to najwyższej klasy urządzenie irygujące!

 

Trzy tryby pracy i szeroki zakres ciśnienia

Irygator dentystyczny SEYSSO Oxygen Travel posiada trzy tryby pracy:

 • NORMAL o mocy 6,2 bara zalecany do codziennej irygacji jamy ustnej. Dokładnie wypłukuje resztki pokarmów i płytkę bakteryjną z przestrzeni międzyzębowych, linii dziąseł oraz z powierzchni szkliwa. Wysokie ciśnienie doskonale sprawdza się przy mocno stłoczonych zębach, nierówniej linii zębowej czy oczyszczaniu stałego aparatu ortodontycznego.
 • SOFT o mocy 2,7 bara przeznaczony jest do irygacji zębów wrażliwych, delikatny dziąseł, kieszonek dziąsłowych oraz przy problemie paradontozy. Łagodny strumień nie powoduje dolegliwości bólowych przez co zwiększa komfort irygacji.
 • PULSE o mocy od 2,7 do 6,2 to strumień o zmiennym ciśnieniu wody, który doskonale masuje dziąsła poprawiając ich ukrwienie i ogólny stan zdrowia.

 

Wyjątkowa precyzja czyszczenia

 Irygator SEYSSO Oxygen Travel posiada 3 rodzaje dysz wymiennych co pozwala dopasować urządzenie do potrzeb, stanu zdrowia oraz formy leczenia Pacjenta:

 • dysza KLASYCZNA dedykowana jest do codziennej irygacji jamy ustnej, średnica 0,6mm sprawia, że punkowy, doskonale skupiony strumień wody precyzyjnie dociera do miejsc trudno dostępnych dokładnie je oczyszczając,
 • dysza ORTODONTYCZNA dokładnie oczyszcza i wspomaga usuwanie resztek pokarmów z elementów stałego aparatu ortodontycznego,
 • dysza PODDZIĄSŁOWA skutecznie i delikatnie oczyszcza kieszonki dziąsłowe (do użycia przy trybie Soft).

 

Łatwość i komfort użytkowania

Irygator do zębów SEYSSO Oxygen posiada wyprofilowany uchwyt o kształcie dopasowanym do dłoni co zwiększa komfort użycia. Możliwość obracania dysz o 360 stopni pozwala na indywidualny charakter użytkowania. Łatwa zmiana trybów pracy, włączenie i wyłączanie irygatora oraz napełnianie wodą sprawiają, że obsługa urządzenia nie stanowi problemu dzieciom oraz osobom starszym.

 

Najdłuższa praca przy pełnym naładowaniu akumulatora

Irygator SEYSSO Oxygen Travel posiada akumulator jonowo-litowy, który zapewnia do 70 minut ciągłej irygacji. Przy klasycznym użytkowaniu 2 razy dziennie wystarcza to na 14 dni irygacji. Jest to niewątpliwie najlepszy rezultat spośród irygatorów bezprzewodowych.

 

Szybkie i proste ładowanie

Irygator SEYSSO Oxygen Travel posiada w zestawie ładowarkę indukcyjną, która w szybki sposób ładuje akumulator urządzenia. Zewnętrzna część ładowarki jest stabilna, dzięki czemu pozwala na bezpiecznie i higieniczne przechowywanie irygatora. Wewnątrz znajduje się mała ładowarka, którą w łatwy sposób można wyjąć z obudowy. Zwiększa to mobilność urządzenia, gdyż ładowarka po zdjęciu obudowy mieści się w małej kosmetyczce czy saszetce.

 

Duży i łatwy w napełnianiu pojemnik na wodę

Pojemnik na wodę o pojemności 150ml można łatwo i szybko napełnić oraz zdemontować. Wyciągnięcie pojemnika z obudowy nie stanowi problemu co jest ważne przy regularnym oczyszczaniu zbiornika. Wężyk zasysający wodę dociera do dna pojemnika na wodę, dzięki czemu opróżnia cały zbiornik.

 Zestaw SEYSSO Oxygen Travel zawiera:

 • 1 x irygator do zębów SEYSSO Oxygen Travel
 • 1 x dysza klasyczna
 • 1 x dysza ortodontyczna
 • 1 x dysza poddziąsłowa
 • 1 x ładowarka indukcyjna
 • instrukcja obsługi w języku polskim.

irygator seysso travel

 

REDESEPT zaopiekuje się Twoim irygatorem

Dla sprawnego działania urządzenia należy o nie właściwie zadbać. Irygator należy odkamieniać, a także zastosować środki o działaniu antybakteryjnym. W irygatorze oraz zbiorniku na wodę jest wilgotne środowisko co sprzyja rozwojowi bakterii, dlatego aby irygacja była właściwa, należy regularnie oczyszczać urządzenie. Proszek REDESEPT to najpopularniejszy środek do odkamieniania irygatorów, który także działa antybakteryjnie i dezynfekująco. Zaleca się stosowanie proszku REDESEPT raz w miesiącu.