Oferta hurtowa - kliknij tutaj

WATERPIK WP-160 - nowoczesny irygator do zębów - NOWOŚĆ

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 43106N
 • Producent: Waterpik
 • Waga: 1.5 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 348,90 zł brutto
 • szt.
 • 348,90 zł 345,05 zł

WATERPIK WP-160 - nowoczesny irygator do zębów

Irygator do zębów Waterpik WP-160 to ulepszona wersja najpopularniejszego modelu Waterpik WP-100, który od lat uważany jest za najbardziej niezawodny irygator stacjonarny na rynku. Waterpik WP-160 został stworzony z myślą o precyzyjnej irygacji jamy ustnej oraz subtelnym masażu dziąseł. W modelu Waterpik WP-160 został wyeliminowany problem przycisku wstrzymującego strumień wody, który ulegał awarii w modelu WP-100 stąd irygator stacjonarny WP-160 zapowiada się na godnego następcę.

Irygator stacjonarny Waterpik WP-160 wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Jego design jest niezwykle elegancki i ponadczasowy. Waterpik WP-160 w przeciwieństwie do modelu WP-100 będzie zdecydowanie lepiej prezentował się z każdej łazience. Jednolity kolor i stylistyka sprawia, że Waterpik WP-160 szybko zyskuje uznanie najbardziej wymagających Użytkowników.

 

Jak działa irygator do zębów Waterpik WP-160 - zalety w codziennej irygacji jamy ustnej

Model WP-160 dzięki zastosowanym funkcjom i specjalistycznym dyszom czyszczącym zapewnia dokładną irygację całej jamy ustnej a także doskonale masuje dziąsła. Irygator do zębów Waterpik WP-160 można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika stąd jest on modelem szczególnie polecanym dla całej rodziny.

 

Płynna regulacja mocy strumienia czyszczącego i wysokie ciśnienie maksymalne

 

waterpik wp-160 plynna regulacja mocy

To zdecydowane zalety irygatora Watetpik WP-160 dzięki, którym doskonale wpasowuje się w indywidualne potrzeby każdego domownika. Irygator do zębów Waterpik WP-160 posiada ciśnienie minimalne 0,7 bara oraz maksymalne 6,8 bara dzięki czemu z urządzenia mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci oraz osoby starsze. Irygator Waterpik WP-160 spełni oczekiwania osób w kierunku intensywnego oczyszczania miejsc trudno dostępnych jak również delikatnej irygacji jamy ustnej dzieci czy osób dotkniętych problemem paradontozy. Płynna regulacja mocy strumienia czyszczącego pozwala na wygodne ustawienie ciśnienia, które spełnia oczekiwania poszczególnych Użytkowników.

 

Specjalistyczne dysze czyszczące - 7 końcówek w zestawie Waterpik WP-160

dysze do irygatora waterpik wp-160

W zestawie z irygatorem do zębów Waterpik WP-160 znajduje się 7 dysz do irygatora o różnym przeznaczeniu. Dwie dysze klasyczne służą do codziennej irygacji jamy ustnej. Końcówki klasyczne generują strumień punktowy, który precyzyjnie dociera w miejsca trudno dostępne i dokładnie wypłukuje resztki pożywienia i płytkę nazębną. Dysza ortodontyczna dedykowana jest dla osób noszących stały aparat ortodontyczny. Dysza ortodontyczna wspomaga oczyszczanie elementów aparatu ortodontycznego zwiększając efektywność leczenia. Końcówka poddziąsłowa służy do oczyszczania kieszonek dziąsłowych. Posiada gumowe zakończenie, która dociera głębiej w kieszonki dziąsłowe zwiększając dokładność czyszczenia. Dysza do koron, mostów i implantów zwiększa efektywność czyszczenia prac protetycznych. Końcówka w formie szczoteczki służy do doczyszczania zębów a dysza w formie skrobaka pozwala na dokładne oczyszczenie powierzchni języka. Dzięki szerokiej gamie końcówek irygator do zębów Waterpik WP-160 zapewnia najwyższą jakość pielęgnacji całej jamy ustnej.

 

Udoskonalona funkcja wstrzymania strumienia wody

raczka z wezykiem do irygatora waterpik wp-100

Funkcja wstrzymywania strumienia wody zwiększa komfort irygacji. Dzięki blokadzie strumienia wody zamontowanemu w rączce irygatora możemy w wygodny i łatwy sposób wyłączyć strumień wody. Przycisk on/off pozwala na zwolnienie lub blokadę strumienia bez konieczności sięgania do bazy. W modelu WP-160 forma blokady strumienia wody została udoskonalona gdyż w modelu WP-100 przycisk blokujący wodę zacinał się co powodowało dyskomfort w użytkowaniu.

 

Higieniczne przechowywanie końcówek do irygatora oraz ochrona zbiornika na wodę

koncowki do irygatora waterpik wp-160

Wieczko w irygatorze do zębów Wateprik WP-160 zapobiega zabrudzeniom pojemnika na wodę oraz pozwala na higieniczne przechowywanie dysz czyszczących. Pojemnik na dysze posiada wytłoczenia, w które umieszcza się dysze dzięki czemu nie stykają się i są przechowywane w higieniczny sposób. Zbiornik na wodę o pojemności 600ml pozwalana na swobodną i dokładną irygację całej jamy ustnej.

 

Zalety codziennej irygacji jamy ustnej irygatorem do zębów Waterpik WP-160

 • dokładne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych - dzięki precyzyjnemu strumieniowi czyszczącemu jaki generują dysze klasyczne irygator dokładnie usuwa resztki pokarmu oraz płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych oraz anatomicznych kieszonek dziąsłowych, dociera we wszystkie trudno dostępne miejsca zwiększając efektywność codziennej pielęgnacji jamy ustnej,
 • redukcja płytki nazębnej - precyzyjny strumień wody doskonale wypłukuje płytkę nazębną zgromadzoną na powierzchni szkliwa, regularna irygacja ogranicza osadzanie się płytki nazębnej, opóźniając jej krystalizację w kamień co przynosi widoczną zmianę, szczególnie u osób borykających się z problemem kamienia nazębnego
 • zdrowsze dziąsła - woda działa stymulująco na dziąsła zapewniając dobroczynny masaż, przynosi to widoczną poprawę kondycji dziąseł i ich wzmocnienie, regularna irygacja ma dobry wpływ na kondycję dziąseł u osób borykających się z problemem paradontozy, regularne doczyszczanie miejsc zalegania płytki bakteryjnej ogranicza występowanie stanów zapalnych i chorób dziąseł,
 • ochrona przed próchnicą - oczyszczanie miejsce trudno dostępnych dla włosia szczoteczki do zębów, szczególnie narażonych na zaleganie płytki bakteryjnej wywołującej choroby zębów i dziąseł, zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą,
 • pielęgnacja aparatu ortodontycznego - wysokie ciśnienie maksymalne oraz specjalistyczny dysz ortodontyczna zapewniają najlepszą pielęgnację aparatu ortodontycznego poprzez dokładne wypłukiwanie resztek pokarmów z elementów aparatu, irygator stanowi najlepszą metodę pielęgnacji jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego,
 • pielęgnacja mostów i implantów - strumień wody dociera w miejsca niedostępne dla nici dentystycznych, szczoteczek międzyzębowych czy wykałaczek dzięki czemu jako jedyny efektywnie doczyszcza okolice implantów i mostów a przy tym jest nieinwazyjny dla dziąseł i zdaniem wielu specjalistów właściwa pielęgnacja implantów i innych prac protetycznych w jamie ustnej pozwala na ich lepsze utrzymanie i przedłuża ich "żywotność" o kilka lat,
 • zapewnia długotrwałe uczucie świeżości - dokładne usunięcie resztek pokarmów z miejsce trudno dostępnych zapewnia poczucie czystości i świeżości w jamie ustnej.

 

Zestaw Waterpik WP-160 zawiera

 • irygator do zębów Waterpik WP-160,
 • 2 x dysze klasyczne,
 • 1 x dysza ortodontyczna,
 • 1 x dysza poddziąsłowa,
 • 1 x dysza do implantów, koron, mostów,
 • 1 x dysza w formie szczoteczki,
 • 1 x dysza w formie skrobaka do języka,
 • instrukcja obsługi,
 • karta gwarancyjna.

Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta, która po zarejestrowaniu urządzenia na stronie oficjalnego dystrybutora przedłuża się do dwóch lat.