Oferta hurtowa - kliknij tutaj

WATERPIK WP-560 EU nowoczesny irygator dentystyczny bezprzewodowy w kolorze BIAŁYM

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 43075
 • Producent: Waterpik
 • Waga: 0.7 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 498,90 zł brutto

Do tego produktu polecamy zakup:

 • szt.
 • 498,90 zł 429,00 zł
 • Niedostępny

Irygator dentystyczny WATERPIK WP-560

to najnowszy model bezprzewodowego irygatora do zębów marki WATERPIK. Irygator do zębów WATERPIK WP-560 charakteryzuje wysokie ciśnienie, większy zbiornik na wodę oraz 3 tryby pracy, dzięki którym łatwiej dostosować moc irygacji do stanu zdrowia i indywidualnych potrzeb Użytkownika. W porównaniu z poprzednikiem, najnowszy irygator bezprzewodowy marki WATERPIK, model WP-560 posiada funkcję masażu oraz chwilowego wstrzymania strumienia wody, która do tej pory dostępna była jedynie w modelach stacjonarnych.

irygatory WATERPIK

 

WATERPIK stworzył irygator dentystyczny WP-560 jako najlepszy i najbardziej innowacyjny akumulatorowy  irygator do zębów. Jest idealny dla osób przebywających często w podróży lub tych, którzy nie posiadają miejsca na pełnowymiarową jednostkę. Irygator dentystyczny WATERPIK WP-560 jest również wodoodporny i można go używać pod prysznicem.

 

Irygator dentystyczny najlepszym sposobem oczyszczania miejsce trudnodostępnych

Samo szczotkowanie zębów nie wystarczy! Dla zapewnienia najlepszej pielęgnacji jamy ustnej należy również doczyszczać miejsca trudnodostępne. Irygator dentystyczny  WATERPIK WP-560 zapewnia unikalną kombinację ciśnienia wody i pulsacji, aby czyścić głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł, usuwając szkodliwe bakterie i zanieczyszczenia, których nie może osiągnąć tradycyjne szczotkowanie zębów i nitkowanie.

irygacja jamy ustnej irygatorem dentystycznym WATERPIK

 

Klinicznie udowodniono, że irygator do zębów jest bardziej skuteczny w oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych niż tradycyjna nić dentystyczna. Ponad to irygator dentystyczny oczyszcza miejsca niedostępne dla klasycznych nici do zębów, takich jak kieszenie dziąsłowe, implanty czy mosty. Zapewnia zdecydowanie najlepszą higienę jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego wpłukując resztki pokarmów z elementów stałego aparatu ortodontycznego. Irygator do zębów WATERPIK w przeciwieństwie do pozostałych form oczyszczania przestrzeni międzyzębowych jest idealny dla każdego, szczególnie dla osób z delikatnymi dziąsłami, kieszeniami dziąsłowymi i zalegającą płytką nazębną.

 

Najbardziej zaawansowany technologicznie bezprzewodowy irygator dentystyczny WATERPIK

Zaawansowany technologicznie irygator do zębów WATERPIK WP-560 posiada nowy system szybkiego ładowania magnetycznego, wyjątkowo cichą konstrukcję, elektroniczny układ kontroli ciśnienia z 3 ustawieniami, 360-stopniowy obrót końcówki i łatwy do napełniania zbiornik z 45-sekundową pojemnością.

 

tryby pracy irygatora do zębów WATERPIK

Irygator dentystyczny WATERPIK WP-560 posiada 3 tryby pracy, które pozwalają dopasować moc czyszczenia do stanu zdrowia jamy ustnej i indywidualnych potrzeb Użytkownika.

 • HIGH - 5,2 bara - intensywne oczyszczanie miejsc trudnodostępnych i usuwanie zalegającej płytki nazębnej
 • MEDIUM - 4,1 bara - codzienna pielęgnacja miejsc trudnodostępnych i dziąseł
 • LOW - 3,1 bara - delikatne oczyszczanie przestrzeni miedzyzębowych i kieszeni, masaż dziąseł.
końcówki do irygatora WATERPIK

W zestawie z irygatorem do zębów WATERPIK WP-560 znajdują się 4 specjalistyczne dysze wymienne, co pozwala na jeszcze lepszą pielęgnację jamy ustnej z uwzględnieniem implantów, mostów czy posiadania stałego aparatu ortodontycznego:

 • 2 x końcówki klasyczne - dysze klasyczne dedykowane są do codziennej, podstawowej irygacji jamy ustnej, czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
 • 1 x końcówka ortodontyczna - dysza ortodontyczna przeznaczona jest do oczyszczania elementów stałego aparatu ortodontycznego, posiada włosie, które w sposób mechaniczny usuwa resztki pokarmów i płytkę nazębną skutecznie wspomagając irygację
 • 1 x końcówka do implantów, mostów - specjalistyczna dysza przeznaczona jest do pielęgnacji implantów i mostów.
ładowanie indukcyjne irygatora WATERPIK WP-560

Szybki sposób ładowania irygatora dentystycznego WATERPIK WP-560 zwiększa komfort użytkowania. System szybkiego ładowania magnetycznego pozwala na naładowanie akumulatora w ciągu 4 godzin. Jest to najszybszy sposób ładowania w porównaniu z innymi irygatorami bezprzewodowymi na rynku.

 

Irygator do zębów WATERPIK WP-560 zapewnia cichą pracę mechanizmu co również wyróżnia go spośród bezprzewodowych urządzeń irygujących. Zaletą w codziennym użytkowaniu jest również możliwość 360 stopniowego obrotu końcówki oraz łatwy w napełnianiu, zdecydowanie większej pojemności zbiornik na wodę. Pojemnik na wodę o pojemności 210ml pozwala na 45 sekundową irygację. Diodowy sygnalizator poziomu naładowania akumulatora pozwala na śledzenie procesu ładowania urządzenia jak również kontrolę zużycia akumulatora.

W zestawie z irygatorem dentystycznym WATERPIK WP-560 znajduje się etui na irygator oraz zamykane, kompaktowe pudełko na końcówki wymienne. Dodatkowe etui zapewniają higieniczne przechowywanie irygatora do zębów oraz wygodę podczas podróży.

 

Najnowsze modele bezprzewodowych irygatorów dentystycznych WATERPIK dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych:

 • irygator WATERPIK WP-560 - biały z elementami w kolorze srebrnym i szarym
 • irygator WATERPIK WP-562 - czarny z elementami w kolorze srebrnym i szarym
 • irygator WATERPIK WP-563 - granatowy z elementami w kolorze srebrnym i szarym

 

Zestaw bezprzewodowego irygatora do zębów WATERPIK WP-560

 • irygator dentystyczny WATERPIK WP-560 w kolorze BIAŁYM
 • ładowarka magnetyczna
 • 4 dysze wymienne: 2 x JT100 (klasyczna); 1 x PS-100 (do mostów, koron, implantów); 1 x OD-100 (ortodontyczna)
 • materiałowe etui na irygator
 • pudełko do przechowywania dysz
 • wtyczka podróżna.

 Irygator dentystyczny WATERPIK WP-560 posiada 2 letnią gwarancję producenta realizowaną przez autoryzowany serwis WATERPIK w Polsce.