Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANASONIC zestaw irygator do zębów EW1611 i zapasowa rączka z wężykiem

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31279
 • Producent: Panasonic
 • Waga: 1.7 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 444,80 zł brutto
 • szt.
 • 444,80 zł 394,80 zł
 • Niedostępny

Irygator do zębów PANASONIC EW1611 w zestawie z zapasowym wężykiem

Zestaw irygator Panasonic EW1611 wraz z zapasową rączką z wężykiem to propozycja dla wszystkich zapobiegliwych. Wężyk w irygatorze do zębów to element, który najbardziej narażony jest na uszkodzenie, wynikające z użytkowania urządzenia. Uszkodzeniu na skutek zbyt mocnego naciągania może ulec gumowy przewód a dokładnie materiał, z którego jej wykonany. Z powodu braku regularnego odkamieniania bardzo szybko może dojść do zatkania przewodu lub uszkodzenia przycisku na rączce szczoteczki.

Zapasowy zestaw naprawczy składa się z rączki i gumowego wężyka i jest przystosowany do samodzielnej wymiany w warunkach domowych. Irygator PANASONIC EW1611 to jeden z nielicznych modeli, w którym wymianę rączki z wężykiem możemy wykonać samodzielnie, bez konieczności serwisowania urządzenia.

 

PANASONIC EW1611 - najlepszy irygator do zębów

Irygator do zębów Panasonic EW1611 to jeden z najlepszych irygatorów do zębów. Posiada 10 stopniową skalę ciśnienia dzięki czemu doskonale dostosowuje się do indywidualnych potrzeb Użytkownika. To co wyróżnią irygator Panasonic EW1611 to zastosowanie technologii ultradźwiękowej w budowie dyszy, dzięki czemu strumień wody zostaje napowietrzony. Maksymalne ciśnienie jakie generuje irygator do zębów Panasonic EW1611 to 6,49 bara dzięki czemu zapewnia intensywną irygację miejsc trudno dostępnych w jamie ustnej. Napowietrzony strumień wody jest natomiast niezwykle delikatny w odczuciu dzięki czemu irygator Panasonic EW1611 zapewnia efektywną i łagodną w odczuciu irygację jamy ustnej.

Irygator do zębów Panasonic EW1611 polecany jest do codziennej irygacji jamy ustnej całej rodziny. Dzięki łagodności strumienia czyszczącego może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Doskonale oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, kieszonki dziąsłowe, jest niezastąpiony w pielęgnacji implantów i mostów a także dokładnie oczyszcza aparat ortodontyczny stały.

 

Zestaw zawiera irygator do zębów Panasonic EW1611 oraz zestaw naprawczy rączka z wężykiem.