Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANOSONIC zestaw - irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 oraz zestaw dodatkowych końcówek WEW0983

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31285
  • Producent: Panasonic
  • Waga: 1.6 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 422,80 zł
  • Niedostępny

Panasonic EW1511 w zestawie z dodatkowym kompletem dysz Panasonic WEW0983

to doskonała propozycja dla całej rodziny. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 polecany jest do codziennej pielęgnacji jamy ustnej dorosłych i dzieci stąd zestaw z dodatkowym kompletem końcówek wymiennych spełni oczekiwania wszystkich domowników.

Dysze Panasonic WEW0983 dedykowane do irygatora bezprzewodowego Panasonic EW1511 zaleca się wymieniać ze względów higienicznych co 6 miesięcy. Końcówki wymienne Panasonic WEW0983 należy również wymienić w sytuacji gdy noszą ślady uszkodzenia, np. wyszczerbienia w materiale, gdyż to może spowodować uszkodzenie tkanek miękkich w jamie ustnej.

Zestaw irygator wraz z kompletem dysz pozwala na korzystanie z urządzenia 4 osobom.

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 - niezwykle poręczny i funkcjonalny

Irygator Panasonic EW1511 to model bezprzewodowy, który posiada wbudowany akumulator. Irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 posiada z zestawie ładowarkę indukcyjną, która zapewnia szybkie ładowanie urządzenia co znacznie podnosi komfort w codziennym użytkowaniu. Panasonic EW1511 to jedyny irygator turystyczny, który posiada 5 trybów pracy i dzięki czemu najlepiej wpasowuje się w indywidualne potrzebny każdego Użytkownika. Posiada również najwyższe ciśnienie maksymalne wśród urządzeń bezprzewodowych, 6,47 bara dzięki czemu zapewnia efektywne oczyszczanie całej jamy ustnej. Dzięki zastosowanej w budowie dyszy technologii ultradźwiękowej strumień wody jest napowietrzany co znacznie zwiększa komfort i jakość irygacji.

Irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 polecany jest do codziennej irygacji jamy ustnej. Dokładnie wypłukuje resztki pożywienia z przestrzeni międzyzębowych, kieszonek dziąsłowych czy z elementów stałego aparatu ortodontycznego. Jest niezastąpiony w pielęgnacji implantów, mostów i koron. Zapewnia efektywną irygację i subtelny masaż dziąseł.


Zestaw zawiera irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 oraz komplet dwóch dysz Panasonic WEW0983.