Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PHILIPS Sonicare AirFloss Ultra HX8438/03 BLACK - bezprzewodowy irygator do zębów (nitka wodno-powietrzna)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31041
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 1.5 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 379,00 zł
 • Niedostępny

Irygator do zębów Philips AirFloss ULTRA HX8438/03 BLACK

Irygator do zębów SONICARE Philips AirFloss HX8438/03 BLACK w ulepszonej technologii i funkcjonalności zapewnia dokładną irygację przestrzeni międzyzębowych. Nowe urządzenie Philips Sonicare AirFloss HX8430/03 Ultra zostało zaprojektowane, aby spełnić konkretne potrzeby osób nieregularnie korzystających z nici dentystycznych. Czyszczenie przestrzeni między zębami z urządzeniem Philips Sonicare AirFloss HX8430/03 Ultra zajmuje tylko 60 sekund, dzięki czemu można bez problemu włączyć takie czyszczenie do codziennych czynności związanych z higieną jamy ustnej. 

Nowa technologia z potrójnym strumieniem zapewnia trzy wystrzały strumienia powietrza i mikro kropelek, co pozwala osłabić i usunąć płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł i w trudno dostępnych miejscach. Udoskonalona, bardzo wydajna nasadka, posiada bardziej miękką końcówkę, która zwiększa wygodę użycia i zapewnia szerszy strumień, co umożliwia czyszczenie większej powierzchni zębów i dziąseł. 

Philips Sonicare AirFloss HX8438/03 Ultra

Dlaczego warto używać irygator do zębów?

Irygator do zębów to najprostsza i najskuteczniejsza metoda czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Używanie irygatora zalecane jest NIE TYLKO dla osób noszących aparaty ortodontyczne, ale także mających ciasno stłoczone zęby czy posiadających implanty lub stałe uzupełnienia protetyczne. Irygatory są doskonałym uzupełnieniem higieny jamy ustnej dla każdego pacjenta, są wręcz niezbędne obok szczoteczki i nici dentystycznej.

 

Rewolucyjna i unikalna technologia MicroBurst w irygatorze SONICARE AirFloss ULTRA generuje mikro-strzały powietrza wymieszanego z wodą (nie jest to strumień pulsacyjny jak w większości irygatorów do zębów). Woda wymieszana z powietrzem wprowadzona pod odpowiednim ciśnieniem w przestrzeń międzyzębową skutecznie czyści ją z resztek pokarmu, bakterii i osadu nazębnego mogącego być przyczyną nieświeżego oddechu oraz zmian próchniczych. Wyczyszczenie wszystkich przestrzeni trwa nie dłużej niż 60 sekund.


Czyszczenie całej jamy ustnej w 60 sekund

 

Wystarczy wybrać częstotliwość strumienia (pojedynczy, podwójny lub potrójny) i przytrzymać przycisk aktywacyjny, aby uzyskać ciągłe strumienie w trybie automatycznym. Można również naciskać i zwalniać przycisk, aby korzystać z trybu ręcznego.

 

Jeszcze bardziej wydajna dysza czyszcząca

Nowa, jeszcze bardziej wydajna dysza, wzmacnia działanie technologii wykorzystującej powietrze i mikrokropelki, aby zapewnić wyjątkową skuteczność. Dysza do irygatora Philisp Sonicare AirFloss Ultra posiada gumową końcówkę dzięki czemu nie podrażnia dziąseł i szkliwa.

 

Otwór 50% większy zapewnia łatwiejsze napełnianie

 

 

Irygator do zębów AirFloss Ultra posiada 50% większy otwór co zwiększa komfort użytkowania znacznie ułatwiając napełnianie zbiornika.

 

Nowy akumulator litowo-jonowy

 

 

Nowy akumulator litowo-jonowy zapewnia dłuższą pracę urządzenia. Irygator do zębów Philisp Sonicare AirFloss Ultra szybko się ładuje i pozwala na pracę urządzenia do 14 dni przy jednorazowym użyciu irygatora w ciągu dnia.

 

Regulowane ustawienie strumienia

 

 

Regulowane ustawienie strumienia (pojedynczy, podwójny, potrójny). Wydajny strumień urządzenia AirFloss Ultra można dostosować do swoich upodobań, uzyskując pojedynczy, podwójny lub potrójny wystrzał strumienia po każdym naciśnięciu przycisku aktywacyjnego.

 

Jak używać irygator Philips AirFloss HX8430/03 ULTRA?

Przed pierwszym użyciem należy ładować irygator przez około 24 godziny. Przed przystąpieniem do irygacji należy nałożyć dyszę czyszczącą. Zbiornik irygatora Sonicare AirFloss Ultra HX8438/03 należy napełnić wodą lub płynem do płukania jamy ustnej, według indywidualnych potrzeb.Irygator do zębów Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8438/03 włączamy przyciskiem z diodą, a następnie wybieramy jeden z trzech trybów pracy.

Przystępując do irygacji należy przyłożyć dyszę irygatora w przestrzeń międzyzębową, pod kątem 90 stopni w kierunku dziąsła. Klikając przycisk irygatora uruchamiamy, w zależności od wybranego trybu pracy, jeden, dwa lub trzy strzały strumienia wody z powietrzem. Po wykonaniu strzałów przesuwamy dyszę w kolejną przestrzeń międzyzębową i ponownie klikamy przycisk, uruchamiający strzały strumienia wodno-powietrzengo. Czynność powtarzamy dla wszystkich przestrzeni międzyzębowych. Po przeprowadzonej irygacji należy wyłączyć irygator, zdjąć końcówkę i oczyścić pojemnik wodą, jeżeli do czyszczenia jamy ustnej użyta została płukanka dentystyczna.

 

Skład zestawu irygatora Philips AirFloss Ultra BLACK

 • irygator Philips Sonicare AirFloss HX8430/03 Ultra w kolorze czarnym,
 • dwie dysze do irygatora,
 • ładowarka indukcyjna,
 • instrukcja obsługi w języku polskim.

Gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesięcy.