Oferta hurtowa - kliknij tutaj

WATERPIK WP-660 E2 ULTRA Professional stacjonarny irygator rodzinny - (7-końcówek)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 43100
  • Producent: Waterpik
  • Waga: 1.1 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 498,90 zł brutto

Do tego produktu polecamy zakup:

  • szt.
  • 498,90 zł 449,00 zł

Irygator stacjonarny WATERPIK WP-660 to wysoko zaawansowane urządzenie irygujące zapewniające dokładne wypłukiwanie resztek pokarmów z przestrzeni międzyzębowych, linii dziąsłowej, kieszonek dziąsłowych, implantów czy mostów. Niezastąpiony podczas leczenia ortodontycznego gdyż doskonale oczyszcza elementy aparatu.


WP-660E2 ULTRA bez wątpienia charakteryzuje nowoczesny design i funkcjonalność. Nowa technologia modulacji impulsów zapewnia maksymalne usuwanie płytki nazębnej i zwiększoną stymulację dziąseł. Irygator pracuje w dwóch trybach: FLOSS - klasyczna irygacja oraz HYDRO-PULSE - masaż, poprawa ukrwienia dziąseł. Dzięki temu irygator Waterpik WP-660 można jeszcze lepiej dostosować do indywidualnych potrzeb. WP-660E2 jako jedyny irygator został wyposażony w funkcję TIMER, odmierzającą 1 minutę czyszczenia oraz w tzw. TIME PACER, 30-sekundowy timer, który kontroluje i zapewnia dokładne czyszczenie całej jamy ustnej.

Nowy irygator WP-660E2 wyposażony jest również w włącznik kontroli pracy, umieszony na rękojeści dla jeszcze lepszej wygody użytkowania. Wbudowany panel informacyjny LED pozwala wyświetlanie aktualnych ustawień urządzenia.

Zalety stosowania najnowszego modelu WATERPIK WP-660E2 ULTRA:

- skuteczne usuwanie płytki nazębnej - udowodniono klinicznie, że irygator usuwa 99,9% płytki nazębnej już po 3 sekundach czyszczenia z miejsc trudno dostępnych,
- skuteczne poprawienie kondycji dziąseł - udowodniono klinicznie, że irygator masuje dziąsła i polepsza ich ukrwienie,
- czyszczenie irygatorem jest do 50% skuteczniejsze niż klasyczną nicią dentystyczną,
- klinicznie udowodniono, że jest do 2 razy skuteczniejszy przy pielęgnacji implantów, poprawia kondycję dziąseł wokół implantów,
- skutecznie i dogłębnie oczyszcza aparat ortodontyczny z resztek pokarmu i bakterii, które gromadzą się w miejscach utrudnionej higieny jamy ustnej,
- usuwa płytkę nazębną poniżej linii dziąseł, redukując zapalenie czy choroby dziąseł,
- doskonały do pielęgnacji mostów, koron i licówek.
- skutecznie i szybko eliminuje problem nieświeżego oddechu (halitoza),
- gwarancja zdrowszych dziąseł już po 14 dniach regularnego stosowania.

waterpik WP-660

Cechy irygatora WP-660E2 ULTRA:

1. Zaawansowany system kontroli ciśnienia z 10 stopniową regulacją.
2. Włączanie/wyłączanie strumienia wody w rękojeści irygatora.
3. Dwa tryby pracy: FLOSS (klasyczna irygacja) - usuwanie płytki nazębnej w całej jamie ustnej; HYDRO-PULSE (masaż) - masaż i stymulacja dziąseł
4. TIMER 1-minutowy oraz TIME PACER 30-sekundowy dla lepszej kontroli i dokładności czyszczenia.
5. Zbiornik na wodę o pojemności 600ml wystarcza na 90 sekund czyszczenia.
6. Panel informacji LED wyświetlający aktualne ustawienia urządzenia.
7. Zwiększona intensywność czyszczenia - 10% większe ciśnienie w porównaniu do WATERPIKA WP-100, czyli ok. 6,9 bara.

Dlaczego mycie zębów samą szczoteczką nie wystarczy?

Wyniki badań naukowców dowiodły, że codzienne mycie zębów szczoteczką do zębów i korzystanie z nici dentystycznych nie jest wystarczające, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Używanie irygatora do higieny jamy ustnej może pomóc w dopełnieniu codziennej higieny jamy ustnej, ponieważ irygator usuwa resztki jedzenia oraz osad płytki nazębnej z najdalszych części jamy ustnej, przestrzeni międzyzębowych, spod dziąseł, spod mostów, koron i aparatów stałych. Szczoteczka do zębów nie dociera do tych miejsc, a przepływająca ślina nie oczyszcza ich dostatecznie. Właśnie z tego powodu irygacja jamy ustnej jest niezbędnym zabiegiem w optymalnym utrzymaniu higieny jamy ustnej. Wypłukuje ona i usuwa bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej oraz pozbawia ich otoczenia, w którym mogłyby się rozwijać.

Wynalezienie irygatora do higieny jamy ustnej stworzyło nowy jej wymiar. WATERPIK zrewolucjonizował zabiegi terapeutyczne zębów i dziąseł. Niewątpliwy wpływ na ten fakt miały wyniki badań, które dowodzą że irygacja punktowa przynosi doskonałe rezultaty w oczyszczaniu, masowaniu i stymulowaniu dziąseł. Użycie irygatora WATERPIK do higieny jamy ustnej jako zabiegu uzupełniającego znacznie zmniejsza krwawienie i zapalenie dziąseł w porównaniu z zastosowaniem wyłącznie tradycyjnych metod utrzymywania higieny jamy ustnej.

Końcówki w zestawie:

3 końcówki klasyczne do irygacji
1 końcówka do irygacji poddziąsłowej
1 końcówka do czyszczenia aparatów ortodontycznych
1 końcówka do czyszczenia implantów, mostków, koron
1 końcówka irygacyjna ze szczoteczką do zębów

Irygatory WATERPIK są objęte roczną gwarancją* producenta/dystrybutora. W zestawie znajduje się instrukcja w języku polskim. Irygatory WATERPIK dostępne w sklepie HappyDental.pl pochodzą od wyłącznego dystrybutora tej marki na rynku Polskim. Kupując u nas masz gwarancję, że produkt pochodzi z pewnego i zaufanego źródła.

*PO ZAREJESTROWANIU NA STRONIE PRODUCENTA 2 LATA GWARANCJI !!!