Oferta hurtowa - kliknij tutaj

WATERPIK WP-663EU - irygator do zębów - GRANATOWY

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 43099
 • Producent: Waterpik
 • Waga: 1.1 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 539,90 zł brutto
 • szt.
 • 539,90 zł 498,90 zł

Irygator do zębów WATERPIK WP-663

Waterpik WP-663 to nowoczesny irygator do zębów w kolorze granatowym. Najwyższy model Waterpik WP-663 posiada 10 stopniową, płynną regulację ciśnienia oraz dwie funkcje pracy, FLOSS (klasyczny) i MASSAGE (masaż) dzięki czemu jeszcze lepiej wpasowuje się w indywidualne potrzebny Użytkownika. Wysokie ciśnienie maksymalne na poziomie ok. 6,9 bara zapewnia dokładne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych, najbardziej narażonych na odkładanie się płytki nazębnej i występowanie próchnicy. W zestawie znajduje się 7 dysz do irygatora, 3 klasyczne oraz 4 specjalistyczne, które ułatwiają oczyszczanie implantów, aparatów ortodontycznych stałych, mostów i innych prac protetycznych.

Irygatory WATERPIK zdobyły pozytywną opinię American Dental Association, w profilaktyce usuwania płytki nazębnej w miejscach trudno dostępnych oraz w redukcji stanów zapalnych dziąseł.

 

WATERPIK WP-663 irygator do zębów - kolorystyczna innowacja

Charakterystyczne dla irygatorów WATERPIK połączenie koloru białego z niebieskim nawiązuje do sterylnych, urządzeń medycznych. Kolorystyka najnowszych modeli irygatorów do zębów WATERPIK zdecydowanie odbiega od klasyki, a tym samym wchodzi w nowy wymiar pielęgnacji jamy ustnej. Rutynowe, codzienne czynności takie jak irygacja jamy ustnej nie muszą być już tylko nudnym obowiązkiem. Najnowsze, dostępne w ciekawej kolorystyce, irygatory WATERPIK umilą każdą irygację i z pewnością staną się ozdobą łazienki. Modny granat nadaje urządzeniu wyrafinowanego wyglądu i staje się doskonałym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny lub osób ceniących nowoczesny desing.

 

Jak działa irygator do zębów Waterpik

Irygator to urządzenie przeznaczone do oczyszczania miejsc trudno dostępnych, niemożliwych do wyczyszczenia podczas klasycznego szczotkowania zębów. Włosie szczoteczki nie dociera wgłąb przestrzeni międzyzębowej czy w szczelinę dziąsłowa. Woda wymieszana z powietrzem, która wydobywa się z dyszy pod określonym ciśnieniem wypłukuje płytkę nazębną i resztki pokarmów z przestrzeni międzyzębowych, kieszeni dziąsłowych czy linii dziąsłowej. Irygatory dentystyczne zapewniają najlepszą pielęgnację prac protetycznych, implantów oraz aparatów ortodontycznych. Woda w sposób bezinwazyjny dla dziąseł czyści miejsca trudno dostępne co zapewnia wyższość irygatorów na pozostałymi formami czyszczenia jamy ustnej.

Irygacja to także dobroczynny masaż dziąseł. Woda podawana pod określonym ciśnieniem stymuluje ukrwienie tkanek skutecznie wzmacniając dziąsła. Regularne irygacje poprawiają kondycję i ogólny stan zdrowia dziąseł dzięki czemu szczególnie polecane są Pacjentom z paradontozą czy delikatnymi dziąsłami.

 

Zalety irygatora do zębów WATERPIK WP-663

Waterpik WP-663 jak i pozostałe modele irygatorów marki Waterpik, posiada liczne zalety, które wyróżniają irygator na tle konkurencyjnych firm. Irygatory dentystyczne WATERPIK posiadają wysokie ciśnienie maksymalne, precyzyjne dysze czyszczące, płynną regulację mocy dzięki czemu zapewniają komfort i niezawodność użytkowania.

 

Dokładne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych

 

irygator dentystyczny waterpik wp-663 najwyzszcze cisnienie maksymalne

Irygator do zębów Waterpik WP-663 posiada precyzyjne dysze czyszczące, które zapewniają dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz szczelin dziąsłowych. Dostępność specjalistycznych końcówek wymiennych zwiększa precyzyjność czyszczenia implantów, mostów, aparatów ortodontycznych i innych prac protetycznych.

 

Płynna regulacja ciśnienia

 

irygator dentystyczny waterpik wp-663

 

WATERPIK WP-663 irygator do zębów posiada płynną, 10 stopniową regulacje ciśnienia co daje możliwość dopasowania intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia jamy ustnej Użytkownika. Płynna regulacja daje wiele możliwości ustawień dopasowując się do potrzeb osób  dorosłych i dzieci, Pacjentów z delikatnymi dziąsłami oraz oczekujących intensywnego usuwania płytki nazębnej.

 

Duży zbiornik na wodę

irygator do zebow waterpik wp-663

 

Irygator dentystyczny Waterpik WP-663 posiada duży, 600ml zbiornik na wodę co znacznie zwiększa komfort irygacji. Pełen zbiornik wody wystarczy na spokojną, dokładną irygację, bez konieczności dolewania wody. Idealne rozwiązanie dla osób początkujących, które jeszcze nie opanowały techniki irygacji. Pojemnik dodatkowo posiada pokrywę zapobiegającą dostaniu się do wewnątrz kurzu i brudu.

 

Higieniczne przechowywanie dysz

waterpik wp-663 irygator do zębow

 

Wewnątrz urządzenia znajduje się dyskretny pojemnik na końcówki zapewniający wygodne i przede wszystkich higieniczne przechowywanie dysz czyszczących. Końcówki do irygatora są małe i "lubią" gubić się w łazienkowych zakamarkach. Ponieważ dysze podczas irygacji mają kontakt z jamą ustną powinny być utrzymywane w czystości.

 

Funkcja wstrzymywania strumienia wody

 

Funkcja START/STOP w postaci przycisku umieszczonego w rączce irygatora pozwala na łatwe i wygodne wstrzymanie strumienia wody. Dzięki czemu w każdej chwili, za pomocą kciuka możemy wyłączyć przepływ wody, bez konieczności sięgania ręką do bazy urządzenia, która może być nieco dalej. Opcja ułatwia korzystanie z irygatora, szczególnie u osób początkujących.

 

Specjalistyczne dysze czyszczące

końcówki do irygatora waterpik wp-663

Zestaw WATERPIK WP-663  irygator do zębów zawiera 7 dysz czyszczących, 3 klasyczne przeznaczone do codziennej irygacji oraz 4 dysze specjalistyczne przeznaczone do pielęgnacji implantów, mostów oraz stałych aparatów ortodontycznych. Różnorodność dysz zwiększa jakość i efektywność czyszczenia prac protetycznych czy zapewnia najwyższą jakość pielęgnacji jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.

 

Skład zestawu WATERPIK WP-663

 • irygator do zębów Waterpik, model WP-663
 • 3 dysze klasyczne
 • 1 dysza ortodontyczna
 • 1 dysza do mostów, koron, implantów
 • 1 dysza poddziąsłowa
 • 1 dysza w formie szczoteczki