ZENDIUM Sensitive-Whitener 75ml - wybielająca pasta do zębów wrażliwych zapewniająca kompleksową higienę jamy ustnej

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 49307
 • Producent: Unilever
 • Waga: 0.08 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Dostawa od: 10,90 zł
 • szt.
 • 18,90 zł
 • Niedostępny

UWAGA!!! DATA WAŻNOŚCI 12.2018

PRODUKTY Z WYPRZEDAŻY NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

ZENDIUM to najpopularniejsza pasta na rynku europejskim. Niekwestionowany numer I w profesjonalnej higienie jamy ustnej.

Formuła past ZENDIUM.

Na ogólny stan zdrowia naszego organizmu bardzo duży wpływ ma prawidłowa higiena jamy ustnej.
Dużą i bardzo ważną rolę w zdrowiu jamy ustnej odgrywa ślina, która oczyszcza i chroni zęby przed erozją spowodowaną działaniem kwasów a także błony śluzowe przed działaniem chorobotwórczych bakterii wywołujących stany zapalne, afty, owrzodzenia, itp.
Pasty ZEDNIUM z fluorkiem zawierają 6 unikalnych enzymów i białek, które występują naturalnie w ślinie. Odpowiadają one za wzmocnienie efektu ochronnego w jamie ustnej. Pasty ZENDIUM nie tylko doskonale czyszczą zęby ale wspomagają profilaktykę ochronną całej jamy ustnej.
zendiumSekret tkwi w łagodnych składnikach!

Enzymy ochronne zawarte w ślinie są delikatne i aby zachować ich działanie należy stosować pasty i płyny a właściwościach zbliżonych do śliny. Pasty ZENDIUm zawierają tylko łagodne składniki bez szkodliwych dodatków, dzięki czemu nie tylko pozwalają na prawidłowe działanie enzymów zawartych w ślinie ale także wzmacnia ich działanie. Pasty ZENDIUM mają łagodny smak dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane u osób, które cierpią na wszelkiego rodzaju schorzenia w jamie ustnej, tj. afty, pleśniawki, owrzodzenia.

Międzynarodowe badania naukowe wykazały wysoką skuteczność past ZENDIUN:


- skuteczne działanie wzmacniające szkliwo co zapewnie ochronę przeciwpróchniczą oraz redukuje ilość płytki nazębnej,
- wspomaga naturalne działanie enzymów zawartych w ślinie, które chronią jamę ustną przez działaniem bakterii chorobotwórczych, skutecznie chroni przez powstawaniem aft, pleśniawek i innych owrzodzeń,
- łagodne składniki nie podrażniają błon śluzowych.

Coraz więcej ludzi cierpi na zaburzenia z powodu zaburzeń funkcji śliny spowodowanych złymi nawykami żywieniowymi, stresem, chorobami lub przyjmowaniem leków. Coraz więcej ludzi cierpi z powodu xerostomii (suchość jamy ustnej), która spowodowana jest nieprawidłową pracą gruczołów na co wpływ mają niektóre formy leczenia (chemia, radioterapia, leki). Pasty ZENDIUM jako jedyne posiadają wyjątkowy skład, który zapewnia zdrowie całej jamie ustnej.

ZENDIUM Sensitive-Whitener to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem wrażliwych zębów. Nadwrażliwość zębowa od zawsze wykluczała stosowanie past wybielających, których właściwości ścierne potęgowały ból. ZEDNIUM Sensitive-Whitener to pasta, która wzmacnia szkliwo i łagodzi dolegliwości bólowe zębów wrażliwych a łagodny system wybielający rozjaśnia szkliwo nie podrażniając zebów. Regularne stosowanie pasty ZENDIUM tworzy warstwę ochronną na odsłoniętych szyjkach zębowych, skutecznie ograniczając negatywne oddziaływanie bodźców zewnętrznych. Delikatne właściwości wybielające doskonale usuwają osady z powierzchni szkliwa nadając zębom naturalną biel i połysk. ZEDNIUM Sensitive-Whitener skutecznie usuwa osady z kawy, herbaty, wina czy nikotyny. Pasta ZENDIUM przeznaczona jest do codziennego użytku, gdyż jest w pełni bezpieczna dla szkliwa zębów.

Składniki czynne pasty ZENDIUM:

- enzymy: amyloglukozydaza, glukozydazy i laktoperoksydaza
- fluorek sodowy
- siara
- ścierne: uwodniona krzemionka
- surfaktant: Steareth-30.

W przeciwieństwie do wielu rodzajów past, produkty ZENDIUM nie zawierają środków spieniających, soli sodowej, siarczanu czy eteru laurylowego. ZENDIUM odznacza również brakiem SLS (Sodium Lauryl Sulfate), co redukuje ryzyko wystąpienia aft czy pleśniawek (owrzodzenia w jamie ustnej). Brak SLS i innych środków spieniających sprawia, że pasta ZENDIUM może być stosowana w połączeniu z chlorheksydyną, nie zmieniając jej właściwości.

Pasta ZENDIUM Sensitive-Whitener zawiera naturalne enzymy - amyloglukozydaza, glukozydaza, laktoperoksydaza - które stymulują naturalne środowisko w jamie ustnej i wzmacniają działanie fluorku. Pond to enzymy zawarte w paście ZENDIUM zwiększają antybakteryjne i remineralizujące działanie śliny.

Działanie poszczególnym enzymów:

Enzym amyloglukozydaza - rozbija glukany wchodzące w skład płytki nazębnej, wspomaga działanie Laktoperoksydazy zwiększając właściwości antybakteryjne śliny.
Enzym glukozydaza - wspomaga działania antybakteryjne w jamie ustnej poprzez redukcję bakterii rozprzestrzeniających się w jamie ustnej.
Enzym laktoperoksydaza - (naturalnie wydzielany przez gruczoły ślinowe) - wspomaga naturalną substancję antybakteryjną, zawartą w ślinie.

zendium
W rezultacie, regularne stosowanie pasty ZENDIUM zapewnia naturalną równowagę flory bakteryjnej w jamie ustnej, redukuje ilość płytki nazębnej i zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego.

Duża zawartość fluorku 1450ppm skutecznie wzmacnia szkliwo, wspomagając proces remineralizacji i zapewnia skuteczną ochronę przeciwpróchniczą. Wzmocnione szkliwo sprawia, że zęby stają się mniej wrażliwe na ból związany z nadwrażliwością zębową jak również odporne na odkładanie się i krystalizację płytki nazębnej.

Colostrum zawarty w paście ZEDNDIUM Classic, naturalny wyciąg z mleka krowiego, wykazuje działanie zwiększające odporność organizmu na infekcje bakteryjne i wirusowe. Wspomaga także ochronę przed próchnicą.

Pasta ZENDIUM Sensitive-Whitener zawiera fluorek 1450ppm.

Stosowanie: Pasta przeznaczona jest do codziennej pielenacji jamy ustnej. Dla optymalnych rezultatów zaleca się szczotkowanie zębów min. 2 razy dziennie po 2 minuty. Po umyciu zębów należy przepłukać jamę ustną. Nie połykać.

Skład: Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Sorbitol, Glycerin, Potassium Nitrate, Steareth-30, Disodium Pyrophosphate, Disodium Phosphate, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride, Amyloglucosidase, Sodium Benzoate, Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Lysozyme, Pottasium Thiocynate, Colostrum, Lactoferin, Lactoperoxidase, Citric Acid, Cl77891