Oferta hurtowa - kliknij tutaj

ZENDIUM ZENDIUM Complete Protection Whitening 75ml - wybielająca pasta do zębów z enzymami

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 49307
 • Producent: Unilever
 • Waga: 0.12 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 18,90 zł 15,90 zł
 • Niedostępny

Wybielająca pasta do zębów ZENDIUM Complete Protection Whitening - białe zęby i zdrowa jama ustna

Pasta wybielająca ZENDIUM Complete Protection Whitening to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem przebarwień powierzchniowych. ZENDIUM Complete Protection Whitening to skuteczna pasta wybielająca, która usuwa najbardziej uporczywe przebarwienia a dzięki zawartości fluorku sodu wzmacnia szkliwo i łagodzi dolegliwości bólowe zębów wrażliwych. Łagodny system wybielający rozjaśnia uśmiech nie podrażniając zębów. Regularne stosowanie pasty wybielającej ZENDIUM Complete Protection Whitening tworzy warstwę ochronną na odsłoniętych szyjkach zębowych, skutecznie ograniczając negatywne oddziaływanie bodźców zewnętrznych. Delikatne właściwości wybielające doskonale usuwają osady z powierzchni szkliwa nadając zębom naturalną biel i połysk. ZENDIUM Complete Protection Whitening skutecznie usuwa osady z kawy, herbaty, wina czy nikotyny. Pasta do zębów ZENDIUM Complete Protection Whitening przeznaczona jest do codziennego użytku, gdyż jest w pełni bezpieczna dla szkliwa zębów.

 

Formuła pasty wybielającej ZENDIUM Complete Protection Whitening dla zdrowia i bieli zębów

Na ogólny stan zdrowia naszego organizmu duży wpływ ma prawidłowa higiena jamy ustnej. Bardzo ważną rolę w zdrowiu jamy ustnej odgrywa ślina, która oczyszcza i chroni zęby przed erozją spowodowaną działaniem kwasów a także błony śluzowe przed działaniem chorobotwórczych bakterii wywołujących stany zapalne, afty czy owrzodzenia. Pasta do zębów o działaniu wybielającym ZENDIUM Complete Protection Whitening z fluorkiem zawiera 6 unikalnych enzymów i białek, które występują naturalnie w ślinie. Odpowiadają one za wzmocnienie efektu ochronnego w jamie ustnej. Pasta wybielająca ZENDIUM Complete Protection Whitening nie tylko doskonale oczyszcza zęby ale wspomaga profilaktykę ochronną całej jamy ustnej. Regularne stosowanie pasty ZENDIUM Complete Protection Whitening zapewnia naturalną równowagę flory bakteryjnej w jamie ustnej, redukuje ilość płytki nazębnej i zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego.
ZENDIUM GENTEL WHITENING

Właściwości składników aktywnych pasty wybielającej do zębów ZENDIUM Complete Protection Whitening

Enzymy ochronne zawarte w ślinie są delikatne i aby zachować ich działanie należy stosować pasty i płyny o właściwościach zbliżonych do śliny. Pasta do do zębów ZENDIUM Complete Protection Whitening zawiera tylko łagodne składniki bez szkodliwych dodatków, dzięki czemu nie tylko pozwala na prawidłowe działanie enzymów zawartych w ślinie ale także wzmacnia ich działanie. Pasta wybielająca ZENDIUM Complete Protection Whitening ma łagodny smak dzięki czemu może być bezpiecznie stosowana u osób, które cierpią na wszelkiego rodzaju schorzenia w jamie ustnej, tj. afty, pleśniawki, owrzodzenia.


Międzynarodowe badania naukowe wykazały wysoką skuteczność past do zębów ZENDIUM

 • skuteczne działanie wzmacniające szkliwo co zapewnia ochronę przeciwpróchniczą oraz redukuje ilość płytki nazębnej,
 • wspomaga naturalne działanie enzymów zawartych w ślinie, które chronią jamę ustną przez działaniem bakterii chorobotwórczych, skutecznie chroni przez powstawaniem aft, pleśniawek i innych owrzodzeń,
 • łagodne składniki nie podrażniają błon śluzowych.

Coraz więcej ludzi cierpi na zaburzenia z powodu zaburzeń funkcji śliny spowodowanych złymi nawykami żywieniowymi, stresem, chorobami lub przyjmowaniem leków. Coraz więcej ludzi cierpi z powodu xerostomii (suchość jamy ustnej), która spowodowana jest nieprawidłową pracą gruczołów na co wpływ mają niektóre formy leczenia (chemia, radioterapia, leki). Pasty ZENDIUM jako jedyne posiadają wyjątkowy skład, który zapewnia zdrowie całej jamie ustnej.

Składniki czynne pasty wybielającej ZENDIUM Complete Protection Whitening

 • enzymy - amyloglukozydaza, glukozydazy i laktoperoksydaza - wyrównują naturalne pH w jamie ustnej chroniąc przez rozwojem bakterii chorobotwórczych w jamie ustnej, wspomagają antybakteryjne działanie śliny oraz wzmacniają działanie fluorków,
 • fluorek sodowy 1450ppm - wzmacnia zęby zapewniając skuteczną ochronę przed próchnicą, wzmocnione szkliwo sprawia, że zęby stają się mniej wrażliwe na ból związany z nadwrażliwością zębową jak również jest odporne na odkładanie się i krystalizację płytki nazębnej.,
 • colostrum (siara bydlęca) - wspomaga regenerację tkanek, naturalny wyciąg z mleka krowiego, wykazuje działanie zwiększające odporność organizmu na infekcje bakteryjne i wirusowe, wspomaga także ochronę przed próchnicą,
 • uwodniona krzemionka - usuwa osady i uporczywe przebarwienia z powierzchni szkliwa przywracając zębom naturalną biel i blask.


W przeciwieństwie do wielu rodzajów past do zębów, produkty ZENDIUM nie zawierają środków spieniających, soli sodowej, siarczanu czy eteru laurylowego. ZENDIUM odznacza również brakiem SLS (Sodium Lauryl Sulfate), co redukuje ryzyko wystąpienia aft czy pleśniawek (owrzodzenia w jamie ustnej). Brak SLS i innych środków spieniających sprawia, że pasta ZENDIUM może być stosowana w połączeniu z chlorheksydyną, nie zmieniając jej właściwości.

Działanie enzymów dla zdrowia całej jamy ustnej

Enzym amyloglukozydaza - rozbija glukany wchodzące w skład płytki nazębnej, wspomaga działanie Laktoperoksydazy zwiększając właściwości antybakteryjne śliny.
Enzym glukozydaza - wspomaga działania antybakteryjne w jamie ustnej poprzez redukcję bakterii rozprzestrzeniających się w jamie ustnej.
Enzym laktoperoksydaza - (naturalnie wydzielany przez gruczoły ślinowe) - wspomaga naturalną substancję antybakteryjną, zawartą w ślinie.

ZENDIUM

Stosowanie: Pasta wybielająca ZENDIUM Complete Protection Whitening przeznaczona jest do codziennej pielegnacji jamy ustnej. Dla optymalnych rezultatów zaleca się szczotkowanie zębów min. 2 razy dziennie po 2 minuty. Po umyciu zębów należy przepłukać jamę ustną. Nie połykać.

Skład pasty do zębów ZENDIUM Complete Protection Whitening

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Steareth-30, Disodium Pyrophosphate, Disodium Phosphate, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Amyloglucosidase,  Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Potassium Thiocynate, Colostrum, Lysozyme, Lactoferin, Lactoperoxidase, Citric Acid.